Simon 54

Gniazda i łączniki serii Simon 54 to gama nowoczesnych produktów firmy Kontakt-Simon. Wśród gniazd znaleźć można gniazda pojedyncze, podwójne i potrójne, gniazda antenowe, gniazda RTV-SAT, gniazda telefoniczne i komputerowe, gniazda głośnikowe, gniazda hermetyczne i z kluczem data. Łączniki pojedyncze i podwójne, łączniki zwierne i krzyżowe, łączniki schodowe, łączniki żaluzjowe oraz zaślepki – to włączniki firmy Kontakt – Simon. Uzupełnieniem serii Simon 54 są ramki wykończeniowe 1-, 2-, 3-, 4- i 5-krotne, wykonane z tworzywa sztucznego. Elementy tej serii występują w naszym sklepie elektrycznym w kolorach: białym, kremowym, srebrnym, antracytowym, złotym i brązowym.

Simon 54 to bogata seria gniazdek i łączników o nowoczesnej stylizacji i szeroko zakrojonych możliwościach wykończenia. Tu również osobno sprzedawane są mechanizmy z wykończeniem zewnętrznym, a osobno – ramki pojedyncze i wielokrotne. Dzięki takiemu rozwiązaniu można dobrać np. włączniki o białej kolorystyce i połączyć je z kontrastującą ramką w kolorze antracytowym. Dodatkowo firma Kontakt-Simon przygotowała ekskluzywne ramki serii Simon 54 Nature – wykończone są szkłem, metalem lub drewnem i doskonale współgrają z gniazdami i łącznikami serii Simon 54.

Seria Simon54 to kilkaset różnych produktów, których możliwości łączeń są wręcz nieograniczone! Firma Kontakt-Simon stale aktualizuje i poszerza ofertę produktową serii Simon54.

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy kilkadziesiąt modeli gniazdek i włączników Simon54, które pozwalają stworzyć kilkaset różnych kombinacji połączeń i montażu. Kontakt-Simon dedykuje produkty tej serii do użytku wewnętrznego. Większość z nich posiada IP20, a więc przeznaczone jest do montażu w pomieszczeniach suchych, ale oferujemy kulka modeli gniazd bryzgoszczelnych o podwyższonym IP44, które montować można np. w łazienkach.

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
1 143
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej