Simon 54

Gniazda i łączniki serii Simon 54 to gama nowoczesnych produktów firmy Kontakt-Simon. Wśród gniazd znaleźć można gniazda pojedyncze, podwójne i potrójne, gniazda antenowe, gniazda RTV-SAT, gniazda telefoniczne i komputerowe, gniazda głośnikowe, gniazda hermetyczne i z kluczem data. Łączniki pojedyncze i podwójne, łączniki zwierne (przyciski) i krzyżowe, łączniki schodowe, łączniki żaluzjowe oraz zaślepki – to włączniki firmy Kontakt – Simon. Uzupełnieniem serii Simon 54 są ramki wykończeniowe 1-, 2-, 3-, 4- i 5-krotne, wykonane z tworzywa sztucznego. Elementy tej serii występują w naszym sklepie elektrycznym w kolorach: białym, czarnym, kremowym, srebrnym, antracytowym, złotym i brązowym. Najwyższa jakość, sprawdzony design (kontakt Simon 54 może mieć podświetlenie LED) i bogata kolorystyka łączy w sobie funkcjonalność i estetykę, wyróżniającą kontakt Simon 54.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą osprzętu elektroinstalacyjnego, dostępnego w sklepie internetowym DlaElektrykow.pl!

Kontakt Simon 54

Kontakty Simon 54 to bogata seria gniazdek i łączników o nowoczesnej stylizacji i szeroko zakrojonych możliwościach wykończenia. Tu również osobno sprzedawane są mechanizmy z wykończeniem zewnętrznym, a osobno – ramki pojedyncze i wielokrotne. Dzięki takiemu rozwiązaniu można dobrać np. włączniki o białej kolorystyce i połączyć je z kontrastującą ramką w kolorze antracytowym. Dodatkowo firma Kontakt-Simon przygotowała ekskluzywne ramki serii Simon 54 Nature – wykończone są szkłem, metalem lub drewnem i doskonale współgrają z gniazdami i łącznikami serii Simon 54 (tzw. włączniki Simon 54).

Seria Simon 54 to kilkaset różnych produktów, których możliwości łączeń są wręcz nieograniczone! Firma Kontakt-Simo stale aktualizuje i poszerza ofertę produktową serii Simon 54.

Gniazdka Simon 54 - modele

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znajdą Państwo kilkadziesiąt modeli gniazdek i włączników Simon54, które pozwalają stworzyć kilkaset różnych kombinacji połączeń i montażu. Kontakt-Simon dedykuje produkty tej serii do użytku wewnętrznego. Gniazdka Simon 54 w większości posiadają IP20, a więc przeznaczone jest do montażu w pomieszczeniach suchych, ale oferujemy kulka modeli gniazd bryzgoszczelnych o podwyższonym IP44, które montować można np. w łazienkach. Gwarantujemy szeroki wybór i ofertę od zaufanych producentów.
Wyróżnikiem gniazdek elektrycznych Simon54 są przesłony torów prądowych - ten element jest wbudowany we wszystkie gniazda wtyczkowe Simon 54.

W przypadku pytań o to jaki kontakt Simon 54 wybrać - zachęcamy to kontaktu i zapraszamy na zakupy na stronie DlaElektrykow.pl!

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
2 200
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej