Ospel Impresja

OSPEL IMPRESJA

Ospel Impresja to seria eleganckich gniazd, łączników i ramek firmy OSPEL. Ta nowoczesna seria podtynkowych elementów osprzętu elektrycznego doskonale sprawdza się we wnętrzach mieszkalnych i biurowych.

Sklep elektryczny dlaelektrykow.pl oferuje gniazda pojedyncze, podwójne i potrójne, z uziemieniem, bez uziemienia, gniazda głośnikowe, gniazda antenowe, gniazda RTV SAT, gniazda hermetyczne IP44 oraz gniazda komputerowe od Ospel Impresja.

Włączniki OSPEL IMPRESJA

Wśród łączników znaleźć można łączniki pojedyncze i podwójne – z podświetleniem lub bez podświetlenia, łączniki schodowe, włączniki, łączniki krzyżowe oraz łączniki zwierne dzwonek.

Uzupełnieniem i elementem wykończeniowym gniazdek i łączników są ramki pojedyncze, podwójne, potrójne, poczwórne i pięciokrotne. Wszystkie elementy osprzętu serii Impresja oferujemy w kolorze białym, ecru, srebrnym, złotym i tytanowym.

Gniazdka OSPEL IMPRESJA

Wśród produktów tej serii znaleźć można dodatkowo gniazda monolitowe podwójne z uziemieniem w kolorze białym i kremowym. Czym są gniazda monolitowe? To produkty, które mają kompletną zabudowę, a więc są zbudowane kompleksowo, w jednym elemencie: gniazdo + ramka.

Wszystkie gniazda i łączniki z kolekcji Ospel Impresja posiadają stopień szczelności IP20 (do instalacji w otoczeniu suchym), z wyjątkiem gniazd hermetycznych o podwyższonym stopniu szczelności (IP44), które nadają się do montażu np. w łazience. Zarówno gniazda, łączniki, jak i ramki wykonane są z tworzywa sztucznego, o gładkiej powierzchni - dzięki czemu są lekkie i łatwe w utrzymaniu czystości.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje kolekcja Ospel Impresja do kompleksowego wykończenia instalacji elektrycznej.

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
3 134
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej