Simon 54 Nature

Ramki serii Simon 54 to innowacyjne produkty firmy Kontakt-Simon. Szklane, drewniane, czy metalowe – w wielu kolorach i o różnych fakturach. Doskonale współgrają z gniazdami i łącznikami serii Simon 54.

Ramki szklane dostępne w naszym sklepie elektrycznym występują w kolorach, białym, czarnym i limonkowym. Oferujemy ramki szklane pojedyncze i podwójne. Ich gładka tafla sprawia, ze doskonale współgrają z często chropowata powierzchnią ściany. Ten kontrast podkreśla ekskluzywny charakter gniazd i łączników Kontakt-Simon.

Ramki metalowe serii Simon 54 Nautre to solidne elementy wykończeniowe każdej instalacji elektrycznej. Doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach mieszkań i biur. Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje ramki metalowe pojedyncze i podwójne w barwach: satynowy blask i inox klasyczny. Pierwsza z nich posiada złocisty poblask, druga zaś – to klasyczna srebrna, surowa ramka. Obie idealnie współgrają z elementami serii Simon 54.

Drewniane ramki pojedyncze i podwójne serii Simon 54 występują w kilku kolorach. Srebrna wenge, złote wenge i złoty orzech – to odcienie ramek, w których pierwszy człon oznacza kolor wewnętrznej ramki. Wenge i orzech to kolor drewnianej otoczki, najbardziej przykuwająca wzrok. Ramki drewniane ocieplają wnętrze i nadają idealny design całemu wnętrzu.

Kontakt-Simon to producent doskonałych, nowoczesnych ramek Simon54 Nature. Posiadasz już osprzęt Simon54? Odśwież biuro, czy mieszkanie zmieniając jedynie ramki! Ciekawa kolorystyka, nowatorskie materiały i perfekcyjne wykończenie sprawiają, że niewielkim nakładem finansowym łatwo można zmienić wystrój wnętrz.

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
1 193
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej