Simon 54 Nature

Ramki serii kontakt Simon 54 to innowacyjne produkty firmy Kontakt-Simon. Szklane, drewniane czy metalowe – w wielu kolorach i o różnych fakturach. Doskonale współgrają z gniazdami i łącznikami serii kontakt Simon 54.

Ramki szklane dostępne w naszym sklepie elektrycznym występują w kolorach, białym, czarnym i limonkowym. Oferujemy ramki szklane pojedyncze i podwójne. Ich gładka tafla sprawia, że doskonale współgrają z często chropowatą powierzchnią ściany. Ten kontrast podkreśla ekskluzywny charakter gniazd i łączników Kontakt-Simon.

Simon 54 Nature - właściwości

Ramki metalowe serii Simon 54 Nature to solidne elementy wykończeniowe każdej instalacji elektrycznej. Doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach mieszkań i biur. Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje ramki metalowe pojedyncze i podwójne w barwach: satynowy blask i inox klasyczny. Pierwsza z nich posiada złocisty poblask, druga zaś – to klasyczna srebrna, surowa ramka. Obie idealnie współgrają z elementami serii Simon 54.

Drewniane ramki pojedyncze i podwójne serii Simon 54 występują w kilku kolorach. Srebrna wenge, złote wenge i złoty orzech – to odcienie ramek, w których pierwszy człon oznacza kolor wewnętrznej ramki. Wenge i orzech to kolor drewnianej otoczki, najbardziej przykuwająca wzrok. Ramki drewniane ocieplają wnętrze i nadają idealny design całemu wnętrzu.

Kontakt-Simon to producent doskonałych, nowoczesnych ramek Simon54 Nature. Posiadasz już osprzęt Simon 54 nature? Odśwież biuro czy mieszkanie zmieniając jedynie ramki! Ciekawa kolorystyka, nowatorskie materiały i perfekcyjne wykończenie sprawiają, że niewielkim nakładem finansowym łatwo można zmienić wystrój wnętrz. Najlepsze, sprawdzone produkty, które wyróżnia wysoka jakość, tylko w sklepie DlaElektrykow.pl!

Aby poznać dokładnie zalety tego rozwiązania - zachęcamy do zapoznania się z informacjami, dostępnymi na stronie. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktowania się z naszymi Specjalistami - z przyjemnością pomożemy Państwu dobrać produkt idealny.

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
2 234
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej