Filtrowanie

Kategorie
więcej mniej
Kolor
więcej mniej
Rodzaj produktu
więcej mniej
Cena
1 47
Producenci

Kategoria: Schneider-Electric

Schneider-Electric

Widzisz 1 - 12 z 101 produktów
na stronę
Widzisz 1 - 12 z 101 produktów

Schneider – Electric to wiodący producent aparatury elektrycznej. W ofercie naszego sklepu elektrycznego znaleźć można gniazda i łączniki serii: Sedna, Cedar, Prima oraz Bingo. Gniazda pojedyncze i podwójne, gniazda natynkowe i podtynkowe, ramki pojedyncze i modułowe, gniazda RTV i telekomunikacyjne, łączniki pojedyncze i podwójne, włączniki schodowe podtynkowe, przyciski dzwonków, ściemniacze, łączniki podświetlane, łączniki krzyżowe to tylko niektóre produkty z bogatej oferty firmy Schneider – Electric.

Seria Sedna to eleganckie gniazda i łączniki modułowe, do ramek wielokrotnych. Oferujemy elementy tej serii w kolorze białym i kremowym, do montażu natynkowego. Gniazda RTV, gniazda zasilania, łączniki schodowe, łączniki światła oraz ramki.

Cedar to seria łączników i gniazd natynkowych w kolorze białym. Te monoblokowe elementy osprzętu elektrycznego wykonane są z tworzywa sztucznego i charakteryzują się podwyższonym stopniem szczelności (IP44).

Seria Prima to gniazda i łączniki monoblokowe o stopniu szczelności IP20, a więc dedykowane do montażu wewnątrz budynków w suchym otoczeniu. Wszystkie te elementy występują w kolorze białym.

Bingo to seria monoblokowych gniazd i łączników w kolorach białym, beżowym oraz brązowym. Produkty tej serii obejmują elementy o stopniu IP20 oraz IP44. Obłe kształty gniazd i łączników znajdują wielu zwolenników szukających klasycznych linii – w dobrej cenie.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje kilkadziesiąt różnych wzorów i kolorów 4 serii produktowych firmy Schneider-Electric.