Schneider-Electric

Schneider – Electric to wiodący producent aparatury elektrycznej. W ofercie naszego sklepu elektrycznego znaleźć można gniazda i łączniki serii: Sedna, Cedar, Prima oraz Bingo. Gniazda pojedyncze i podwójne, gniazda natynkowe i podtynkowe, ramki pojedyncze i modułowe, gniazda RTV i telekomunikacyjne, łączniki pojedyncze i podwójne, włączniki schodowe podtynkowe, przyciski dzwonków, ściemniacze, łączniki podświetlane, łączniki krzyżowe to tylko niektóre produkty z bogatej oferty firmy Schneider – Electric.

Seria Sedna to eleganckie gniazda i łączniki modułowe, do ramek wielokrotnych. Oferujemy elementy tej serii w kolorze białym i kremowym, do montażu natynkowego. Gniazda RTV, gniazda zasilania, łączniki schodowe, łączniki światła oraz ramki.

Cedar to seria łączników i gniazd natynkowych w kolorze białym. Te monoblokowe elementy osprzętu elektrycznego wykonane są z tworzywa sztucznego i charakteryzują się podwyższonym stopniem szczelności (IP44).

Seria Prima to gniazda i łączniki monoblokowe o stopniu szczelności IP20, a więc dedykowane do montażu wewnątrz budynków w suchym otoczeniu. Wszystkie te elementy występują w kolorze białym.

Bingo to seria monoblokowych gniazd i łączników w kolorach białym, beżowym oraz brązowym. Produkty tej serii obejmują elementy o stopniu IP20 oraz IP44. Obłe kształty gniazd i łączników znajdują wielu zwolenników szukających klasycznych linii – w dobrej cenie.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje kilkadziesiąt różnych wzorów i kolorów 4 serii produktowych firmy Schneider-Electric.

Gniazdka i włączniki Schneider Electric

W naszej ofercie dostępne są gniazdka elektryczne oraz włączniki Schneider Electric. Ten znany na całym świecie producent osprzętu elektroinstalacyjnego przeznaczonego do optymalnego gospodarowania zasobami energetycznymi dostarcza klientom wysokiej jakości komponenty w przystępnych cenach. W sprzedaży znajdują się wyroby przeznaczone tak do montażu natynkowego, jak i podtynkowego.

Doskonała jakość wykonania elementów zapewnia im wysoki poziom trwałości i odporności na czynniki zewnętrzne, w tym na uszkodzenia mechaniczne. Mogą być przez to użytkowane bezawaryjnie przez długi czas.

Schneider Elektric gniazdka

Wśród produktów marki Schneider Electric znajdują się trwałe gniazda elektryczne Schneider Electric. Producent zadbał o wprowadzenie do swojego asortymentu wyrobów różnego rodzaju, które można bez większego trudu dopasować do już istniejącej lub dopiero rozplanowywanej instalacji elektrycznej. Schneider Electric ma w swojej ofercie:

 • gniazdka pojedyncze z uziemieniem,
 • gniazdka podwójne i potrójne z uziemieniem,
 • gniazda bryzgoszczelne (z klapką zabezpieczającą),
 • gniazdka elektryczne bez uziemienia.

Gniazdka elektryczne Schneider Electric, w zależności od modelu, przystosowane są do montażu natynkowego (spotykanego najczęściej na zewnątrz budynku lub też w spiżarniach czy piwnicach), jak i pod tynkiem, gdzie całe okablowanie jest również schowane w ścianie. Poszczególne warianty przeznaczone są do użytku z ramkami wielokrotnymi lub już oferowane w zestawie z ramką. 

Na uwagę zasługują z pewnością gniazdka bryzgoszczelne, to jest posiadające wbudowaną klapkę chroniącą styki przed szkodliwym działaniem wody. Te modele polecamy szczególnie do pomieszczeń narażonych na zawilgocenie, to jest do łazienek oraz kuchni.

 

Schneider Electric - Włączniki i łączniki

Łaczniki marki Schneider Electric, potocznie określane mianem włączników i wyłączników światła to osprzęt elektroinstalacyjny, który pełni funkcję użytkową oraz w pewnym sensie także dekoracyjną. Producent zadbał zatem o przygotowanie oferty elementów wykonanych z trwałych surowców, które pozwalają w elegancki sposób wykończyć aranżację wnętrza. 

W sprzedaży dostępne są łączniki Schneider Electric różnego typu, w tym:

 • schodowe,
 • zwierne,
 • żaluzjowe,
 • świecznikowe,
 • jednobiegunowe,
 • dwubiegunowe,
 • z podświetleniem.

Podobnie, jak w przypadku gniazdek, także łączniki mogą być montowane podtynkowo oraz natynkowo. Bogata paleta kolorów i wzorów łączników oraz wysoka estetyka sprawiają, że można zastosować je w pomieszczeniach każdego rodzaju, w tym we wnętrzach domowych czy biurowych. 

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
2 191
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej