Czujnik ruchu PIR do rozbudowy z sygnalizacją świetlną i dźwiękową IP44 OR-MA-716 Orno

168,01 zł Brutto /szt.
1409985

Ostatnie sztuki: 1
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Czujnik ruchu PIR do rozbudowy z sygnalizacją świetlną i dźwiękową IP44 OR-MA-716 Orno. Zestaw nadajnika i odbiornika do wykrywania ruchu. Niezastąpiony zestaw w domu i biurze. Czujnik ruchu OR-MA-716 Orno to zaawansowane urządzenie, które zapewnia skuteczną ochronę obiektów poprzez wykrywanie ruchu w jego otoczeniu. Posiada on wiele funkcji, które czynią go niezwykle przydatnym w różnych zastosowaniach. 

Czujnik ruchu OR-MA-716 Orno jest wyposażony w zaawansowany system wykrywania ruchu, który pozwala na szybkie i skuteczne reagowanie na wszelkie zmiany w otoczeniu. Dzięki temu można w łatwy sposób zabezpieczyć dom, biuro, sklep czy magazyn przed niepożądanymi intruzami.

OR-MA-716 Orno posiada funkcję sygnalizacji świetlnej i dźwiękowej, która informuje o wykryciu ruchu w jego zasięgu. Jest to istotne, ponieważ pozwala to szybko zareagować na potencjalne zagrożenie lub nieprawidłowości w okolicy monitorowanego obszaru.

Czujnik OR-MA-716 Orno ma imponujący zasięg działania do centrali bezprzewodowej na odległość do 300 metrów (w terenie otwartym). Dzięki temu można go skutecznie stosować nawet w większych obiektach, zapewniając kompleksową ochronę na dużym obszarze. Czujnik posiada klasę ochronności IP44, co oznacza, że jest odporny na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz czy wilgoć. Dzięki temu można go stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, co znacząco zwiększa jego wszechstronność i przydatność. Odbiornik (centralka) ma stopień szczelności IP20 - powinna być montowana w pomieszczeniach.

Warto zaznaczyć, że czujnik OR-MA-716 Orno jest kompatybilny z centralą bezprzewodową, co pozwala na łatwe i wygodne monitorowanie sygnałów oraz szybką reakcję na wszelkie zdarzenia. Detektor ruchu zasilany jest bateryjnie (brak baterii w zestawie) a odbiornik centralki alarmowej - może być zasilany sieciowo lub bateriami. Czujnik ten cechuje się prostą instalacją i intuicyjną obsługą, co sprawia, że może być używany przez każdego, niezależnie od poziomu doświadczenia w obszarze zabezpieczeń elektronicznych.

Podsumowując, czujnik ruchu OR-MA-716 Orno to zaawansowane urządzenie, które zapewnia skuteczną ochronę obiektów poprzez wykrywanie ruchu i sygnalizację alarmową. Dzięki swoim zaletom, takim jak duży zasięg działania, odporność na warunki atmosferyczne oraz łatwa instalacja i obsługa, stanowi niezbędny element systemu zabezpieczeń dla każdego domu, biura czy przedsiębiorstwa. Funkcja learning system z 4 strefami, umożliwia proste zalogowanie do 16 czujników (4 czujniki na 1 strefę). Dodatkowe czujki, o które można rozbudowywać system maja symbol OR-MA-716CR Orno.

Czujnik wykrywa ruch w odległości 8m. Kąt widzenia detektora ruchu to 120 stopni. Działa bezprzewodowo, dzięki czemu montaż i możliwości zmiany położenia są niemal nieograniczone.

Dane techniczne

kolor
biały
zasięg wykrywania
300m (teren otwarty)
stopień szczelności
IP20/IP44
zasięg detekcji czujnika [m]
8
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty