Kanały i korytka kablowe

Kanały i korytka kablowe elektryczne chronią przewody przed uszkodzeniem i zanieczyszczeniami oraz estetycznie wykańczają okablowanie prowadzone naściennie. To różnego rodzaju elementy wykończeniowe, dedykowane do zastosowań wewnątrz budynków mieszkalnych, biur, lokali usługowych, sklepów i magazynów. Korytka elektryczne to doskonałe rozwiązanie zarówno z punktu widzenia funkcjonalności, jak i estetyki.

Kanały PVC wykonane z tworzywa sztucznego, w kolorze białym. Kanały elektroinstalacyjne nierozprzestrzeniające płomienia, samogasnące. Posiadają perforowane dno. Dedykowane są do instalacji naściennych. Są to tzw. kanały sztywne. W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy kanały kablowe w długości 2 m, ale o różnych szerokościach i wysokościach. Znaleźć więc można kanał kablowy odpowiadający praktycznie każdym potrzebom dotyczącym prowadzenia przewodów w kanałach zamkniętych. Część z nich posiada rozpórki zapobiegające wypadaniu kabli i przewodów z kanału PVC. Kanały kablowe PVC w naszej hurtowni elektrycznej to produkty firm TT-PLAST, HAGER i OBO BETTERMANN.

Kanały grzebieniowe to inaczej korytka kablowe wprowadzają porządek i przejrzystość prowadzenia przewodów w szafach rozdzielczych. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko błędów przy prowadzeniu przewodów, konserwacji i ewentualnej rozbudowie instalacji. Cechą charakterystyczną kanału jest łatwość montażu i demontażu pokrywy kanału. W naszym sklepie elektrycznym kupić można korytka kablowe firmy NEXT.

Korytka metalowe perforowane i siatkowe to korytka kablowe wykonane ze stali ocynkowanej. W tej kategorii znaleźć można korytka kablowe, pokrywy korytek, wysięgniki, drabinki, wieszaki do korytek, kątowniki, ceowniki oraz elementy montażowe. Wysokiej jakości korytka na kable dostarcza firma BAKS. Korytko na kable to niezbędny element układania sieci elektrycznych. 

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Producenci
Cena
0 147