Do najbliższej wysyłki pozostało 2:50

Kanały i korytka kablowe

Widzisz 1 - 12 z 51 produktów
na stronę
Widzisz 1 - 12 z 51 produktów

Kanały i korytka kablowe elektryczne chronią przewody przed uszkodzeniem i zanieczyszczeniami oraz estetycznie wykańczają okablowanie prowadzone naściennie. To różnego rodzaju elementy wykończeniowe, dedykowane do zastosowań wewnątrz budynków mieszkalnych, biur, lokali usługowych, sklepów i magazynów. To doskonałe rozwiązanie zarówno z punktu widzenia funkcjonalności, jak i estetyki.

Kanały PVC wykonane z tworzywa sztucznego, w kolorze białym. Kanały elektroinstalacyjne nierozprzestrzeniające płomienia, samogasnące. Posiadają perforowane dno. Dedykowane są do instalacji naściennych. Są to tzw. kanały sztywne. W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy kanały kablowe w długości 2 m, ale o różnych szerokościach i wysokościach. Znaleźć więc można model odpowiadający praktycznie każdym potrzebom dotyczącym prowadzenia przewodów w kanałach zamkniętych. Część z nich posiada rozpórki zapobiegające wypadaniu kabli i przewodów z kanału PVC. Kanały kablowe PVC w naszej hurtowni elektrycznej to produkty firm TT-PLAST, HAGER i OBO BETTERMANN.

Kanały grzebieniowe to inaczej korytka kablowe wprowadzają porządek i przejrzystość prowadzenia przewodów w szafach rozdzielczych. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko błędów przy prowadzeniu przewodów, konserwacji i ewentualnej rozbudowie instalacji. Cechą charakterystyczną kanału jest łatwość montażu i demontażu pokrywy kanału. W naszym sklepie elektrycznym kupić można korytka kablowe firmy NEXT.

Korytka metalowe perforowane i siatkowe to korytka kablowe wykonane ze stali ocynkowanej. W tej kategorii znaleźć można korytka kablowe, pokrywy korytek, wysięgniki, drabinki, wieszaki do korytek, kątowniki, ceowniki oraz elementy montażowe. Wysokiej jakości produkty dostarcza firma BAKS.