Oświetlenie LED

Oświetlenie LED


Diody, które wykorzystuje oświetlenie LED, bazują na tzw. zjawisku elektroluminescencji. Oznacza to, że energia pochodząca z pobieranego prądu jest zamieniania w światło, dzięki temu żarówka się nie nagrzewa i może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Co więcej – ten typ oświetlenia jest odporny na niską temperaturę, co z pewnością docenią miłośnicy oświetlonych altanek, tarasów lub ganków. 

Oferujemy szeroką ofertę żarówek, których największą zaletą jest długowieczność, energooszczędność i różny poziom temperatury barwowej. Zdając sobie sprawę, jak popularne stał się ten typ oświetlenia, przygotowaliśmy dla Ciebie między innymi: sufitowe lampy LED, plafoniery i oprawy LED oraz pozostałe akcesoria LED – czyli wszystko, czego potrzebujesz w oświetleniu energooszczędnym LED.

Oświetlenie LED sprawdza się doskonale:

- we wnętrzach takich jak kuchnia, łazienka, biuro, sklep, hala magazynowa, urząd itp. Dzięki zróżnicowanej i odpowiednio dobranej barwie światła LED oraz mocy, każdy może dostosować odpowiednie światło LED do swoich potrzeb. Zyskujemy niezwykle uniwersalne oświetlenie, dostosowane do różnorodnych potrzeb (dlatego też oświetlenie LED najbardziej wypiera tradycyjne źródła), 

- na zewnątrz: latarnie uliczne, zewnętrzne oświetlenia budynków i podświetlenia chodników, oświetlenie reklamowe – tu również oświetlenie LED stanowi doskonały wybór.

Oświetlenie LED w sklepie DlaElektryków posiada trzonki E27, E14, GU10 i GU5.3, G4 i G9, AR111 oraz bardzo popularne taśmy LED. Te ostatnie spełniają dwojaką rolę - funkcjonalną i estetyczną, dzięki której możliwe jest udekorowanie szafek, blatu, listwy czy biurka. Delikatny, świecący pasek to idealna alternatywa dla klasycznego oświetlenia, co z pewnością docenią miłośnicy nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrz. Oferta hurtowni elektrycznej z oświetleniem obejmuje również plafoniery LED z czujnikiem ruchu oraz bez czujnika ruchu, zarówno do użytku wewnętrznego, jak i do montażu na zewnątrz budynków. Oferowane przez nas oprawy LED to m.in. oprawy typu downlight, panelowe, kloszowe, projektory, naświetlacze, przemysłowe (highbay) oraz oświetlenie uliczne. W ofercie naszego sklepu internetowego znaleźć można również profile aluminiowe, zaślepki do profili oraz klosze dedykowane do montażu taśm LED.

Oświetlenie LED w sklepie DlaElekrykow.pl oferuje nam korzyści, takie jak:

- obniżenie kosztów utrzymania, dzięki redukcji zużycia energii elektrycznej

- szybki zwrot poniesionych nakładów finansowych na zakup oświetlenia LED w sklepie

- możliwość zastosowania czujników ruchu w oprawach i plafonierach (dodatkowe obniżenie kosztów zużycia prądu)

- wytrzymałość i długa żywotność, szacowana na nawet 100 tysięcy godzin pracy

Jako hurtownia oświetlenia LED dostarczamy szeroką gamę produktów oświetleniowych opartych na technologii LED. To wysokiej jakości żarówki LED, taśmy LED, oprawy oświetleniowe oraz zasilacze LED.

Szukasz idealnego rozwiązania do swojego domu? Zastanawiasz się jakie oświetlenie dekoracyjne najlepiej wpisze się w oczekiwania mieszkańców? Nie wiesz, jak działa technologia LED? W przypadku podobnych pytań lub wątpliwości dotyczących oświetlenia LED - zapraszamy Państwa do kontaktu oraz dokładniejszego zapoznania się z poszczególnymi produktami. Z przyjemnością poznamy Państwa potrzeby, poradzimy i posłużymy pomocą w doborze odpowiednich, różnych produktów.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
czujnik ruchu
więcej... mniej
wymiary otworu montażowego [mm]
więcej... mniej
Cena
0 814
Producenci