Rozdzielnice i obudowy z tworzywa NN

Obudowy i rozdzielnice z tworzywa NN to różnego rodzaju obudowy hermetyczne, skrzynki rozdzielcze, czy obudowy natynkowe i podtynkowe. Materiał z jakiego wykonane są rozdzielnie, to tworzywo sztuczne typu ABS o najwyższej jakości. Rozdzielnie dedykowane są do zastosowania we wnętrzach. W zależności od modelu rozdzielnie posiadać obudowę zamkniętą skrzynkową oraz przystosowane mogą być do plombowania. Niektóre modele w bocznych częściach obudowy posiadają przetłoczenia dla łatwego wprowadzenia przewodów bądź rurek instalacyjnych oraz listwy zaciskowe N+PE. Rozdzielnie zaopatrzone są w etykiety opisowe. Dostępne w różnych kolorach, w zależności od modelu i przeznaczenia.

Rozdzielnice i obudowy z tworzywa NN znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, do montażu aparatury modułowej, w celu zapewnienie odpowiedniego stopnia ochrony aparatury. Większość z oferowanych przez nas modeli wyposażona jest w szynę montażową TH35. Skrzynki bezpiecznikowe mają stopień szczelności od IP30, przez IP40, po IP65. Obudowy elektryczne z tworzywa sztucznego to podstawowe elementy w każdym domu, czy zakładzie pracy. Szafki elektryczne zewnętrzne pozwalają są odporne na działanie czynników zewnętrznych i pozwalają zabezpieczyć elementy wewnątrz szafki przed skutkami działań atmosferycznych – są one często poszukiwane przez elektryków wśród obudów z tworzywa NN. Skrzynki elektryczne plastikowe nie podlegają korozji, co jest ich niewątpliwą zaletą.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje rozdzielnice i obudowy metalowe firm Next, Ergo, Elektro-Plast i Elektro-Met.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
sposób montażu
więcej... mniej
ilość rzędów
więcej... mniej
ilość modułów
więcej... mniej
stopień szczelności
więcej... mniej
Cena
3 726
Producenci
kolor
więcej... mniej