Filtrowanie

Kategorie
więcej mniej
Sposób montażu
więcej mniej
Ilość modułów
więcej mniej
Ilość rzędów
więcej mniej
Stopień szczelności
więcej mniej
Producenci
Cena
1 437

Do najbliższej wysyłki pozostało 11:11

Rozdzielnice i obudowy z tworzywa NN

Widzisz 1 - 12 z 91 produktów
na stronę
Widzisz 1 - 12 z 91 produktów

Obudowy i rozdzielnice z tworzywa NN to różnego rodzaju obudowy hermetyczne, skrzynki rozdzielcze, czy obudowy natynkowe i podtynkowe. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego (ABS). Przystosowane są do użytkowania wewnątrz pomieszczeń. W zależności od modelu rozdzielnie posiadać obudowę zamkniętą skrzynkową oraz przystosowane mogą być do plombowania. Niektóre modele w bocznych częściach obudowy posiadają przetłoczenia dla łatwego wprowadzenia przewodów bądź rurek instalacyjnych oraz listwy zaciskowe N+PE. Rozdzielnie zaopatrzone są w etykiety opisowe. Dostępne w różnych kolorach, w zależności od modelu i przeznaczenia.

Rozdzielnice i obudowy z tworzywa NN znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, do montażu aparatury modułowej, w celu zapewnienie odpowiedniego stopnia ochrony aparatury. Większość z oferowanych przez nas modeli wyposażona jest w szynę montażową TH35. Stopień szczelności od IP30, przez IP40, po IP65. Obudowy elektryczne z tworzywa sztucznego to podstawowe elementy w każdym domu, czy zakładzie pracy. Szafki elektryczne zewnętrzne pozwalają są odporne na działanie czynników zewnętrznych i pozwalają zabezpieczyć elementy wewnątrz szafki przed skutkami działań atmosferycznych – są one często poszukiwane przez elektryków wśród obudów z tworzywa NN. Skrzynki elektryczne plastikowe nie podlegają korozji, co jest ich niewątpliwą zaletą.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje rozdzielnice i obudowy metalowe firm Next, Ergo, Elektro-Plast i Elektro-Met.