Filtrowanie

Kategorie
więcej mniej
Moc [W]
więcej mniej
Rodzaj trzonka
więcej mniej
Barwa światła
więcej mniej
Cena
0 9
Producenci

Do najbliższej wysyłki pozostało 9:58

Żarówki

Widzisz 1 - 12 z 51 produktów
na stronę
Widzisz 1 - 12 z 51 produktów

Żarówki tradycyjne, halogenowe i niskonapięciowe to wciąż najbardziej popularne źródła światła. Znajdują zastosowanie przede wszystkim w gospodarstwach domowych, przy oświetleniu niewielkich powierzchni, jak również w oświetleniu dekoracyjnym (np. witryny sklepowe, wystawy, akcentowym oświetleniu przedmiotów).

Żarówka tradycyjna to lampa żarowa, zakończona trzonkiem (gwintem) E27 lub E14. To najstarszy model źródła światła. W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy żarówki tablicowe, reflektorowe, wstrząsoodporne, czy niskonapięciowe. W zależności od przeznaczenia – transparentne, mleczne.

W rodzinie żarówek halogenowych znajdują się żarniki i żarówki halogenowe o różnych kształtach, mocowaniach i zastosowaniu. Oferujemy żarówki halogenowe GLS z trzonkiem E14 i E27, GU10, G9, G4, GU5.3 oraz żarniki halogenowe liniowe. Żarówki tego typu maja dłuższą żywotność od żarówek tradycyjnych, dzięki zastosowanym w nich związkach chemicznych (jak halogenki fluoru, bromu, jodu).

Żarówki niskonapięciowe stosowane są do oświetlenia pomieszczeń wszędzie tam, gdzie konieczne jest zasilanie napięciem bezpiecznym, np. w warsztatach, w halach produkcyjnych - do oświetlenia stanowisk pracy oraz w lampach przenośnych w kanałach naprawczych.

Sklep elektryczny dlaelektrykow.pl oferuje żarówki takich producentów jak Lightech, Helios, Narva, Osram, czy GE. Decydując się na zakup żarówki – warto wcześniej dokładnie sprawdzić opis, informacje techniczne oraz zawarte w karcie katalogowej producenta detale dotyczące danego modelu. Moc żarówki, czy jej trzonek nie są podstawowymi parametrami – równie ważne są informacje o barwie światła, strumieniu świetlnym, czy napięciu.