Oświetlenie uliczne LED

Oświetlenie uliczne LED to nowoczesne oprawy oświetleniowe z wbudowanymi diodami LED. Dzięki takiemu rozwiązaniu umożliwiają długotrwałe użytkowanie oprawy, bez koniczności częstej wymiany źródła światła. Dodatkowym atutem tego typu lampy ulicznej led jest zdecydowanie niższe zużycie energii elektrycznej, a co za tym idzie - obniżenie kosztów przewidzianych na energię.

Nowoczesny design oświetlenia ulicznego LED sprawia, że wielu odbiorców decyduje się zmienić oświetlenie tego typu, by podkreślić efekt zmiany, czy wykończenia inwestycji drogowych. Lampy uliczne LED przeznaczone są do oświetlania terenów otwartych, dróg, terenów przemysłowych, parkingów, czy ścieżek rowerowych. Uliczne oświetlenie LED wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, odpornych na warunki atmosferyczne. W zależności od modelu mamy również w ofercie modele wandaloodporne.

W zależności od przeznaczenia proponujemy kilka wyselekcjonowanych opraw ulicznych LED. Różnią się parametrami technicznymi i designem. Dobór odpowiedniego oświetlenia do otwartej przestrzeni nie jest prosty – warto więc przed zakupem zweryfikować potrzeby zakupowe pod kątem mocy, kąta rozsyłu światła, strumienia świetlnego, czy wysokości słupa oświetleniowego, na którym mocowana będzie oprawa LED. Skuteczne oświetlenie gwarantuje bezpieczeństwo użytkowników i pozwoli na elegancką aranżację otwartej przestrzeni. Posiadamy oprawy uliczne LED o żywotności od 30000 do 50000 godzin. Wszystkie dane techniczne znajdują się na kartach produktów oraz w kartach katalogowych załączonych do poszczególnych opraw LED.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
czujnik ruchu
więcej... mniej
wymiary otworu montażowego [mm]
więcej... mniej
Cena
77 712
Producenci