Lista produktów producenta NKT

NKT S.A. to polski producent kabli i przewodów wysokiej jakości. Wieloletnie doświadczenie w produkcji okablowania sprawia, że to wiodący producent, wysoko ceniony przez specjalistów. Jakość oferowanych kabli i przewodów oraz sposób pracy z nimi chwalą sobie elektrycy i elektroinstalatorzy. Obecnie NKT S.A. jest jedną z firm globalnego producenta NKT A/S, z siedzibą główną w Danii, firmą notowaną na giełdzie NADAQ. NKT jest dostawcą kabli AC/DC. W ujęciu globalnym zatrudnia ok. 3400 wyspecjalizowanych pracowników.

W ofercie naszego sklepu mamy 2 modele przewodów YDY płaskich. Jest to YDYp 3x1,5 i YDYp 3x2,5 – czyli dwa najpopularniejsze modele. Oba sprzedajemy wyłącznie w krążkach po 100m i nie docinamy ich na krótsze odcinki.

Przewód miedziany YDYp żo drut 3x1,5mm2 oraz 3x2,5 750V NKT. Są to przewody elektryczne do kładzenia na stale, wewnątrz pomieszczeń. Posiadają żyły miedziane, w izolacji i powłoce polwinitowej. Oba modele są przewodami o przekroju płaskim, z 3 żyłami. Dedykowane są do prawy w temperaturze od -40 do +70 stopni Celsjusza. Napięcie znamionowe 450/750V. Oba przewody posiadają żyłę ochronną.

Wysoka jakość oferowanych produktów sprawia, że specjaliści w dziedzinie elektryki chętnie sięgają po produkty NKT. Łatwość pracy z ww. przewodami to dowód na wieloletnie doświadczenie i współpracę z elektrykami, którzy na co dzień pracują z przewodami YDYp. Stała poprawa jakości niekoniecznie oznacza najniższe ceny produktów, jednak najwyższa jakość
NKT S.A. ma swoją siedzibę w Warszowicach, w województwie śląskim.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji