Atrapa kamery monitorującej CCTV CB-3/B Virone Orno

28,87 zł Brutto /szt.
1406786

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Atrapa kamery monitorującej CCTV CB-3/B Virone Orno to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo swojego domu lub firmy, ale nie chcą inwestować w drogie systemy monitoringu. Jest to atrapa kamery, która dzięki swojemu realistycznemu wyglądowi odstrasza potencjalnych intruzów, sprawiając, że obiekt wydaje się być monitorowany, nawet jeśli tak naprawdę nie jest.

Atrapa kamery CB-3/B została starannie zaprojektowana, aby imitować prawdziwą kamerę monitorującą. Posiada charakterystyczny kształt tuby oraz charakterystyczne detale, które nadają jej autentyczny wygląd. Dzięki temu, nawet z bliskiej odległości trudno odróżnić ją od prawdziwej kamery.

Produkt wyposażony jest w diody LED imitujące podczerwień, które migoczą w nocy, co dodatkowo wzmacnia efekt realistycznego działania kamery. Dzięki temu, atrapa wydaje się być w pełni funkcjonalna, również w warunkach słabego oświetlenia. Wystarczy w kamerze zainstalować baterie: 2x AA (brak w zestawie) i migająca dioda do złudzenia będzie imitować pracę tradycyjnej kamery monitorującej.

Atrapa kamery Orno można łatwo zamontować na ścianie lub suficie za pomocą dołączonego zestawu montażowego. Nie wymaga ona żadnych skomplikowanych instalacji ani podłączeń do zasilania czy systemu monitoringu. Wystarczy ją umieścić w widocznym miejscu, aby odstraszyć potencjalnych intruzów.

Dzięki solidnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom, atrapa kamery CB-3/B jest odporna na warunki atmosferyczne. Może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, bez obawy o jej uszkodzenie.

Atrapa kamery to rozwiązanie o wiele tańsze niż prawdziwe systemy monitoringu. Dzięki temu, nawet osoby o ograniczonym budżecie mogą zadbać o dodatkowe zabezpieczenia swojego domu lub firmy, zwiększając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa.

Podsumowując, atrapa kamery monitorującej CCTV CB-3/B Virone Orno to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa domu lub firmy za niewielką cenę. Dzięki jej realistycznemu wyglądowi i prostemu montażowi, można skutecznie odstraszyć potencjalnych intruzów i zapewnić sobie spokój ducha, nawet bez inwestowania w drogie systemy monitoringu.

Dane techniczne

kolor
czarny
wymiary [mm]
169x70x70
sposób zasilania
bateria
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty