Rozdzielnice i obudowy metalowe NN

Obudowy metalowe NN to różnego rodzaju  obudowy hermetyczne, licznikowe, modułowe i rozdzielnice podtynkowe. Wykonane z blachy stalowej, wykorzystywane są w przemyśle i gospodarstwie domowym, jako elementy urządzeń rozdzielczo sterowniczych. Są to rozdzielnice modułowe, czy licznikowe obudowy natynkowe.

Rozdzielnice natynkowe metalowe wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej o grubości 1 do 2 mm, z ochronną powłoką lakierniczą, nakładaną metodą elektrostatyczną. Dzięki swojej budowie gwarantują bezpieczne działanie całego układu. Wśród rozdzielnic podtynkowych znaleźć można modele na 12, 14, 24, 28, 42 czy nawet 56 modułów. Posiadamy również w sprzedaży obudowy licznikowe z częścią modułową, czyli kompleksowe rozwiązanie do zabezpieczenia instalacji elektrycznej. W ofercie sklepu elektrycznego online dlaelektrykow.pl posiadamy również rozdzielnice metalowe podtykowe.

Przypisane rozdzielnicą gabaryty są dobrane optymalnie do ich przeznaczenia oraz przewidzianego wyposażenia. Większość obudów i rozdzielnic metalowych przeznaczona jest do zabudowy modułowej na szynę DIN.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje rozdzielnice i obudowy metalowe firm Next, Ergo, Elektro-Plast i Elektro-Met.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
sposób montażu
więcej... mniej
ilość modułów
więcej... mniej
ilość rzędów
więcej... mniej
stopień szczelności
więcej... mniej
Cena
6 664
Producenci