Downlight LED natynkowe

Downlight LED natynkowe

Oświetlenie wnętrz, wraz z rozwojem technologii, zyskało nową i bardzo ciekawą stylistykę źródeł światła. Z pewnością natynkowe oprawy downlight LED pozwoliły projektantom wnętrz zaoferować klientom bardziej funkcjonalne i eleganckie możliwości aranżacji pomieszczeń domowych oraz użytkowych. Są przy tym łatwe w montażu, trwałe i bezpieczne. Nie nagrzewają się, zużywają małe ilości energii i dostępne są w wielu kształtach. Sprawdzą się tam, gdzie potrzebne jest jasne, dobrze ustawione światło, które nie razi oczu i może być włączone przez długi czas bez przerwy.

Oprawy downlight natynkowe

W dużym uproszczeniu oprawy downlight LED można nazwać oświetleniem sufitowym ze światłem kierunkowym, zwykle w dół. Na rynku rozróżnia się modele wpuszczane (podtynkowe) oraz właśnie natynkowe. W obu wariantach producenci oferują ogromny wybór kształtów, a także kolorów, co w przypadku montażu zewnętrznego ma oczywiście spory wpływ na całą aranżację pomieszczenia.

Efektowny wygląd opraw zakładanych natynkowo to jednak nie wszystko. Ceni się je także za niezwykle wygodny i prosty sposób montażu. Produkty tej kategorii dostarczane są w gotowych kompletach do zakładania bezpośrednio na suficie, ścianie czy nawet belce stropowej – w zależności od projektu. Oprawy downlight LED wymagają zastosowania zasilacza, który umożliwia połączenie urządzenia z instalacją elektryczną 230V (standardowa sieć). Po podłączeniu do niego kabli zasilających oraz przykręceniu do uchwytów montażowych oprawa nadaje się do użytku.

Lampa zamontowana bezpośrednio do sufitu pozostaje widoczna. Dzięki konstrukcji ramki i eleganckim kształtom pozostaje jednak nadal bardzo dyskretna.

Oprawy natynkowe downlight LED to rodzaj oświetlenia, którego źródło światła stanową diody LED. W ofercie sklepu posiadamy oprawy downlight led natynkowe zarówno z wymiennym źródłem światła, jak i z wbudowanymi na stałe diodami LED. Nowoczesne lampy tego typu dedykowane są do montażu natynkowego, dzięki czemu ich ciekawy i elegancki wygląd pozwalają na ciekawe wykończenie wnętrza. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej online mamy oprawy natynkowe downlight led o mocy od 12W do 50W i barwie światła naturalnej (dotyczy modeli z wbudowanymi diodami LED). Poszczególne modele mogą się różnić kształtem, wymiarami i kolorem obudowy. W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy n/t downlighty takich producentów jak Lightech i Kanlux.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
Cena
10 176
Producenci