Oświetlenie ogrodowe i zewnętrzne

Oświetlenie ogrodowe

Oświetlenie ogrodowe i oświetlenie zewnętrzne to kategoria opraw oświetleniowych, dedykowanych do montażu zewnętrznego: w ogrodach, na elewacjach budynków, wzdłuż ścieżek. Znajdują się tu zarówno kinkiety zewnętrzne, jak i słupki oświetleniowe ogrodowe, w których zastosować można wymienne źródła światła lub z wbudowanymi diodami LED.

Oświetlenie ogrodowe (plafony zewnętrzne, modele solarne i klasyczna lampa ogrodowa) to w wielu przypadkach kwestia niemal równie istotna, jak zasadzona roślinność czy wybrane meble tarasowe. Dobrze dobrane do aranżacji ogrodu doda mu charakteru i rozświetli nawet najbardziej oddalone zakamarki i zarośla.

Oświetlenie zewnętrzne

W kategorii tej znaleźć można zarówno elementy oświetlenia ogrodowego, oprawy ogrodowe elewacyjne, jak i słupki oświetleniowe do montażu w podłożu. Bez względu na wybrany model – warto przed zakupem sprawdzić właściwości techniczne wybranego produktu. Różne oprawy posiadają różny stopień szczelności, różne klosze, z odmiennym ukierunkowaniem strumienia światła i oczywiście różnymi wymiarami. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem zawartym w karcie katalogowej każdego z produktów.

Sklep elektryczny dlaelektrykow.pl oferuje w kategorii oświetlenia ogrodowego i zewnętrznego *w(w tym lampy solarne) produkty firm Ledvance oraz Kanlux.

Lampy ogrodowe

Oferowane przez nas nowoczesne lampy ogrodowe dostępne są w kilku wariantach, które bez trudu dobierzesz według własnych oczekiwań, jak i stylizacji swojej przydomowej przestrzeni. Zapewniamy ponadto modele o różnych funkcjach oraz konstrukcjach.

Do najbardziej klasycznych i chętnie wybieranych należą lampy wiszące, które montowane są na zadaszeniu tarasów, ale też nad drzwiami wejściowymi czy garażowymi. Tego rodzaju kinkiety zewnętrzne znajdziesz u nas w wielu wariantach kolorystycznych i w ciekawych wzorach. 

W naszej ofercie dostępne są również ogrodowe lampy stojące, które niekiedy określa się mianem parkowych – zarówno przez ich wygląd, jak i pełnioną rolę. Tego rodzaju oświetlenie zewnętrzne świetnie sprawdzi się w rozległych ogrodach, gdzie pozwoli doświetlić całą przestrzeń i zapewnić nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale i komfortowe warunki do spędzania wolnego czasu w ogrodzie również po zmroku.

Kinkiety zewnętrzne

Osobom szukającym oryginalnego oświetlenia polecamy natomiast punktowe lampy przeznaczone do montowania w gruncie lub na elewacji (tzw. kinkiet zewnętrzny ). Mogą one posłużyć jako podświetlenie roślin czy elementów dekoracyjnych. Są również niezwykle wygodnym rozwiązaniem, jeśli chcesz oświetlić ścieżkę czy chodnik w ogrodzie, czy też podświetlić schody prowadzące z ogrodu na taras.

Wszystkie, dostępne modele wykonane są z odpornych materiałów - głównie ze stali nierdzewnej) - i każdy z nich posiada dodatkowe funkcjonalności. Kupując lampy ogrodowe zwróć uwagę na m.in. klasę szczelności (czyli informacje czy na pewno mogą pojawić się na zewnątrz domu), czujniki ruchu, czy światło daje odpowiednią atmosferę i spełnia swoje zadanie (np. w ogrodzie), jaki mają stopień ochrony, czy są energooszczędne, jakie mają docelowe zastosowanie (czy producent rekomenduje umieścić je na np. tarasie), czy mają opcję nazywana czujnikiem zmierzchu (który uruchamia się po zachodzie słońca). Wszystkie te cechy są kluczowe podczas tworzenia instalacji elektrycznej i w ostateczności - a co za tym idzie - gdy montowane są latarnie ogrodowe.

W przypadku pytań o to jakie oświetlenie ogrodowe wybrać zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
Cena
50 57
Producenci