Akcesoria Smart House

W kategorii AKCESORIA SMART HOUSE znaleźć można elementy dodatkowe, stanowiące uzupełnienie oferty produktowej Inteligentnego Domu. Wśród produktów znaleźć można m.in. gniazda smart house, czy kamery do monitoringu.

Gniazda smart oferujemy w wersji 1-gniazdowej oraz w firmie listwy zasilającej. Pojedyncze gniazdo WiFi z uziemieniem wyposażone jest dodatkowo w manualny przycisk pozwalający na operowanie zasikaniem. Przedłużacz natomiast posiada 4 gniada z uziemieniem (każdym można sterować Wi-Fi osobno z aplikacji) oraz 4 wejścia USB. Listwa zasilająca smart house również wyposażona jest w manualny przycisk pozwalający na załączenie/ wyłączenie zasilania w listwie.

Kamera do monitoringu to nowość w naszej ofercie sklepu elektrycznego. Pozwala poczuć się bezpiecznie w domu, ale przyda się również do monitoringu obiektu wewnątrz lub na zewnątrz obiektów handlowych i przemysłowych.

Wszystkie te urządzenia maja jedną wspólną cechę: można nimi sterować za pomocą aplikacji na urządzeniach mobilnych. To nowoczesne rozwiązanie ułatwiające sterowaniem urządzeń elektrycznych na co dzień.

Filtruj według

rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
58 260
Producenci