Ospel As

Seria AS to nowoczesne gniazda, łączniki i ramki firmy OSPEL, do montażu podtynkowego. Doskonale sprawdzają się we wnętrzach mieszkalnych oraz biurowych.

Sklep elektryczny dlaelektrykow.pl oferuje gniazda pojedyncze, podwójne i potrójne, z uziemieniem, bez uziemienia, gniazda głośnikowe, gniazda antenowe, gniazda RTV SAT, gniazda hermetyczne IP44 oraz gniazda komputerowe.

Wśród łączników znaleźć można łączniki pojedyncze i podwójne – z podświetleniem lub bez podświetlenia, łączniki schodowe, łączniki krzyżowe oraz łączniki zwierne dzwonek.

Uzupełnieniem i elementem wykończeniowym gniazd i łączników są ramki pojedyncze, podwójne, potrójne, poczwórne i pięciokrotne. Wszystkie elementy osprzętu serii Impresja oferujemy w kolorze białym oraz ecru.

Wszystkie gniazda i łączniki posiadają stopień szczelności IP20 (do instalacji w otoczeniu suchym), z wyjątkiem gniazd hermetycznych o podwyższonym stopniu szczelności (IP44), które nadają się do montażu np. w łazience. Gniazda, łączniki i ramki wykonane są z tworzywa sztucznego, a ich gładka powierzchnia gwarantuje łatwość w utrzymaniu czystości.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje kilkadziesiąt produktów serii Ospel AS do kompleksowego wykończenia instalacji elektrycznej. Nowoczesny design i charakter gniazd i łączników tej serii znalazły wielu odbiorców, nie tylko na polskim rynku. Firma OSPEL to sprawdzony producent osprzętu elektrycznego – posiada wieloletnie doświadczenie i bogate zaplecze technologiczne, dzięki czemu gwarantuje produkty najwyższej jakości.

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
4 45
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej