Filtrowanie

Producenci
Długość [mb]
więcej mniej
Stopień szczelności
więcej mniej
Kolor
więcej mniej
Cena
5 23

Do najbliższej wysyłki pozostało 10:15

Przedłużacze liniowe

Widzisz 1 - 12 z 19 produktów
na stronę
Widzisz 1 - 12 z 19 produktów

Przedłużacze listwowe do użytku wewnętrznego to popularne w naszych domach i miejscach pracy elementy, pozwalające na podpięcie do instalacji elektrycznej większej liczby urządzeń, do jednego wspólnego gniazda zasilania. Przedłużacze ułatwiają nam zarządzanie zasilaniem, w przypadku zbyt małej liczby gniazd dostępnych w danym pomieszczeniu, w tym samym czasie.

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można bogatą ofertę przedłużaczy listwowych. W stałej sprzedaży mamy przedłużacze trzygniazdowe, czterogniazdowe i pięciogniazdowe. W zależności od modelu oferujemy przedłużacze z uziemieniem lub bez uziemienia. Niektóre z egzemplarzy wyposażone są w podświetlany wyłącznik dwubiegunowy odcinający zasilanie.

Każdy przedłużacz posiada przewód OMY 3x1 mm zakończony wtyczką prostą lub kątową. W zależności od modelu posiadamy przedłużacze z przewodem o długości 1,5, 3 lub 5 metrów.

Przedłużacz listwowy wykonany jest z tworzywa sztucznego, w kolorze białym, dzięki czemu są uniwersalne i popularne wśród odbiorców. Producentem przedłużaczy z naszego sklepu elektrycznego jest firma PLASTROL.