Przedłużacze liniowe

Przedłużacze listwowe do użytku wewnętrznego to popularne w naszych domach i miejscach pracy elementy, pozwalające na podpięcie do instalacji elektrycznej większej liczby urządzeń, do jednego wspólnego gniazda zasilania. Przedłużacze ułatwiają nam zarządzanie zasilaniem, w przypadku zbyt małej liczby gniazd dostępnych w danym pomieszczeniu, w tym samym czasie.

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można bogatą ofertę przedłużaczy listwowych. W stałej sprzedaży mamy przedłużacze trzygniazdowe, czterogniazdowe i pięciogniazdowe. W zależności od modelu oferujemy przedłużacze z uziemieniem lub bez uziemienia. Niektóre z egzemplarzy wyposażone są w podświetlany wyłącznik dwubiegunowy odcinający zasilanie.

Każdy przedłużacz posiada przewód OMY 3x1 mm zakończony wtyczką prostą lub kątową. W zależności od modelu posiadamy przedłużacze z przewodem o długości 1,5, 3 lub 5 metrów.

Przedłużacz listwowy wykonany jest z tworzywa sztucznego, w kolorze białym, dzięki czemu są uniwersalne i popularne wśród odbiorców. Producentem przedłużaczy z naszego sklepu elektrycznego jest firma PLASTROL.

Filtruj według

Producenci
długość [mb]
więcej... mniej
stopień szczelności
więcej... mniej
kolor
więcej... mniej
Cena
13 149