Elektro-Plast Hermes IP44

Seria HERMES IP44 to gniazda i łączniki firmy Elektro-Plast. Hermes IP44 to szeroka seria gniazd i łączników o podwyższonym stopniu szczelności. Dedykowane do montażu natynkowego gniazda i łączniki są bryzgoszczelne i – jak sama nazwa mówi – maja stopień szczelności IP44. Jest to seria elementów w kolorze białym, przy czym klapki gniazd występują również w wersji przezroczystej, lekko przydymionej.

Gniazda pojedyncze i podwójne, łączniki zwierne światła, łączniki zwierne dzwonki, łączniki schodowe, gniazda pojedyncze, podwójne i potrójne to elementy osprzętu dedykowane do montażu w magazynach, halach produkcyjnych, piwnicach, czy na klatkach schodowych i w garażach. Prosty design i wysoka jakość wykończenia gwarantują długotrwałe użytkowanie produktu. Seria Hermes firmy Elektro-Plast to prostota, niezawodność, funkcjonalność oraz bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Elektro-Plast Nasielsk to lider w dziedzinie budżetowych, wysokiej jakości gniazd i łączników. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można produkty serii Festa, Hermes IP44 oraz Aquant IP55.

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
10 39
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej