Filtrowanie

Kolor
więcej mniej
Rodzaj produktu
więcej mniej
Cena
6 22
Producenci
Prąd znamionowy [A]
więcej mniej

Do najbliższej wysyłki pozostało 10:37

Hermes IP44

Widzisz 1 - 10 z 10 produktów
Widzisz 1 - 10 z 10 produktów

Seria HERMES IP44 to gniazda i łączniki firmy Elektro-Plast. Hermes IP44 to szeroka seria gniazd i łączników o podwyższonym stopniu szczelności. Dedykowane do montażu natynkowego gniazda i łączniki są bryzgoszczelne i – jak sama nazwa mówi – maja stopień szczelności IP44. Jest to seria elementów w kolorze białym, przy czym klapki gniazd występują również w wersji przezroczystej, lekko przydymionej.

Gniazda pojedyncze i podwójne, łączniki zwierne światła, łączniki zwierne dzwonki, łączniki schodowe, gniazda pojedyncze, podwójne i potrójne to elementy osprzętu dedykowane do montażu w magazynach, halach produkcyjnych, piwnicach, czy na klatkach schodowych i w garażach. Prosty design i wysoka jakość wykończenia gwarantują długotrwałe użytkowanie produktu. Seria Hermes firmy Elektro-Plast to prostota, niezawodność, funkcjonalność oraz bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Elektro-Plast Nasielsk to lider w dziedzinie budżetowych, wysokiej jakości gniazd i łączników. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można produkty serii Festa, Hermes IP44 oraz Aquant IP55.