Uziomy

Instalacja odgromowa to kompletny system, którego celem jest ochrona mienia przed ewentualnymi skutkami skoków napięcia wywołanymi czynnikami zewnętrznymi. Na skuteczną ochronę składają się m.in. uziomy. Mówiąc o instalacji odgromowej mamy na myśli instalację na zewnątrz budynków, obiektów, czy budowli. Niepożądane wyładowania atmosferyczne w zetknięciu z poprawnie zbudowaną instalacja odgromową zostaną zneutralizowane. Tego typu rozwiązania wymagane są we wszystkich zabudowaniach. 

Uziomy mają za zadanie połączenie bednarki lub drutu odgromowego z podłożem i skuteczne odprowadzenie ładunku elektrycznego do podłoża celem zabezpieczenia budynku lub konstrukcji przed skutkami działania wyładowań. Zastosowanie właściwych elementów gwarantuje bezpieczeństwo życia i pracy. 

W tej kategorii znaleźć można takie produkty jak uziom składany kompletny, podstawy uziomów, przedłużki uziomu, przedłużkę do uziomu składanego, uziom pomiedziowany gwintowany, grot to uziomu 5/8 cala, złączka do uziomu 5/8 cala, uchwyty do ręcznego wbijania uziomów, głowice do pogrążania uziomów 5/8 cala, złącze do uziomu fi 16-20mm, czy złącze krzyżowe do uziomów.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje produkty firm Am-Kom i Next.

Filtruj według

rodzaj materiału
więcej... mniej
Cena
4 87
Producenci