Abex

Abex - Gniazdka

Abex to uznany producent gniazd i włączników, a także rozgałęźników i skrzynek rozdzielczych. W ofercie naszego sklepu elektrycznego znaleźć można przystępne cenowo gniazda i łączniki serii Smart, Onyx, Perła i B2. Abex oferuje osprzęt do montażu natynkowego, jak i podtynkowy.

Onyx to ciekawa seria gniazd i łączników do montażu w ramkach pojedynczych lub wielokrotnych, w kolorze białym. Posiadają gładką, odbijającą światło powierzchnię, a ramki tej serii sprzedawane są w wersji poziomej i pionowej osobno.

Perła to również biała seria osprzętu, w bardzo przystępnej cenie. Wyróżnikiem tej serii są uniwersalne ramki wielokrotne – pozwalające zarówno na montaż w pionie, jak i w poziomie.

Abex - wybór produktu

Smart to gniazda i łączniki natynkowe, w kolorze brązowym, o gładkiej, błyszczącej powierzchni. Posiadają stopień szczelności IP44 i wykonane są z ABS.

B2 to seria natynkowa, o nowoczesnym designie. Osprzęt wykonany jest z ABS, w kolorze szaro-czarnym. Zaokrąglone krawędzie obudowy i ciekawe wykończenie świetnie sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jak i przemysłowych. Podwyższony stopień szczelności IP gwarantuje ochronę przed zapyleniem i zachlapaniem. Jakie gniazdka i łączniki Abex wybrać? Czym kierować się podczas zakupu? W przypadku pytań lub podobnych wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Abex – Gniazdka i włączniki – Dla Elektryków

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
9 35
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej