Oświetlenie ogrodowe i zewnętrzne LED

Oświetlenie zewnętrzne LED i ogrodowe

Oświetlenie zewnętrzne LED to kategoria opraw oświetleniowych z wbudowanym źródłem światła LED, dedykowanych do montaży na zewnątrz. Znajdują się tu zarówno kinkiety zewnętrzne, jak i słupki oświetleniowe ogrodowe.

Lampy zewnętrzne LED w szerokiej gamie modeli oferujemy zarówno z czujnikiem ruchu, jak i bez czujnika ruchu. W zależności od modelu w ofercie sklepu elektrycznego dlaelektryków.pl mamy również kinkiety montowane na stałe, jak i modele z możliwością kierowania strumienia światła w wybranym kierunku. W wyborze docelowe modelu warto kierować się: symbolem ochrony IP, designem, formą źródła światła, mocą energii, szczegółami technicznymi produktu, etc.

Słupki oświetleniowe ogrodowe to eleganckie i praktyczne oświetlenie, które doskonale sprawdza się jako oświetlenie ścieżek ogrodowych przydomowych, czy podjazdów do garażu. Słupki LED doskonale współgrają z kinkietami LED – wystarczy dobrać je z danej serii i kolorystyki wybranego producenta oświetlenia ogrodowego LED.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą lamp zewnętrznych, dostępnych w sklepie dlaelektryków.pl. Wśród dostępnych modeli znajdują się zarówno lampy ogrodowe LED nowoczesne, jak i stylizowane, komponując się tym samym do różnych elewacji i obranego designu.

Lampy zewnętrzne LED

Aby elementy dekoracyjne budynku takie jak sztukaterie wokół okien, bonie czy też wykończenie cokołu prezentowały się pięknie nie tylko w dzień, ale również i po zmroku, warto zadbać o odpowiednie oświetlenie zewnętrzne obiektu. Dzięki temu zwiększy się nie tylko estetyka, ale także jego funkcjonalność. Lampy zewnętrzne do ogrodu podnoszą bowiem bezpieczeństwo terenu wokół domu.

Każdy zadbany ogród zasługuje na to, by wyeksponować znajdujące się w nim rośliny po zmroku. Jednak dekoracja to nie jedyna funkcja lamp ogrodowych - ich zadaniem jest również zwiększenie bezpieczeństwa i ułatwienie poruszania się po terenie obiektu w nocy. Do najczęściej spotykanych punktów świetlnych w ogrodzie zaliczają się właśnie: lampy stojące, lampy z czujnikiem ruchu oraz lampy punktowe.

Etap projektowania oświetlenia zewnętrznego domu najczęściej ma miejsce podczas budowy czy też remontu domu. Z kolei ustawienie lamp zewnętrznych w ogrodzie odbywa się w czasie prac związanych z budową ścieżki czy chodnika, prowadzącego do wejścia budynku.

Bez względu na to jakie oświetlenie zewnętrzne Państwo wybiorą – warto przed zakupem sprawdzić właściwości techniczne, które posiada lampa ogrodowa LED. Różne oprawy posiadają różny stopień szczelności, różne klosze, odmienną temperaturę barwową, żarówki i oczywiście różne wymiary. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem zawartym w karcie katalogowej każdego z produktów

W naszym sklepie oświetlenie ogrodowe LED cechuje przede wszystkim wysoka jakość wykonania, ale również nowoczesny design, który nadaje charakteru każdemu budynkowi oraz ogrodowej aranżacji. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z doborem oświetlenia zewnętrznego lub ogrodowego LED zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
czujnik ruchu
więcej... mniej
Cena
42 243
Producenci