PRZERWA TECHNICZNA, PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Oświetlenie ogrodowe i zewnętrzne LED

Oświetlenie ogrodowe i zewnętrzne LED to kategoria opraw oświetleniowych z wbudowanym źródłem światła LED, dedykowanych do montaży na zewnątrz. Znajdują się tu zarówno kinkiety zewnętrzne, jak i słupki oświetleniowe ogrodowe.

Kinkiety ogrodowe w szerokiej gamie modeli oferujemy zarówno z czujnikiem ruchu, jak i bez czujnika ruchu. W zależności od modelu w ofercie sklepu elektrycznego dlaelektryków.pl mamy również kinkiety montowane na stałe, jak i modele z możliwością kierowania strumienia światła w wybranym kierunku.

Słupki oświetleniowe ogrodowe to eleganckie i praktyczne oświetlenie, które doskonale sprawdza się jako oświetlenie ścieżek ogrodowych przydomowych, czy podjazdów do garażu. Słupki LED doskonale współgrają z kinkietami LED – wystarczy dobrać je z danej serii i  kolorystyki wybranego producenta oświetlenia ogrodowego LED.

Bez względu na wybrany model – warto przed zakupem sprawdzić właściwości techniczne wybranego modelu. Różne oprawy posiadają różny stopień szczelności, różne klosze, odmienną temperaturę barwową i oczywiście różne wymiary. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem zawartym w karcie katalogowej każdego z produktów.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
czujnik ruchu
więcej... mniej
Cena
58 280
Producenci