Żarówki LED G9

Żarówki LED G9 to produkty kategorii żarówek wtykowych. Ich cechą charakterystyczną są niewielkie wymiary oraz sztyftowy sposób montażu. Co to znaczy? Mowa o żarówce, która nie jest wkręcana, a jedynie wtykana w oprawę oświetleniową, na dwa łezkowate, płaskie bolce żarówki LED G9. W ostateczności zatem, omawiając żarówki LED G9, mówimy o żarówkach „sztyftowych” mając na myśli produkty halogenowe lub ledowe. Żarówki LED G9 sprawdzają się w niewielkich lampach lub jako oświetlenie ozdobne, ogólne lub dodatkowe, umieszczane w oprawkach zabudowanych.

Żarówki LED G9 mają niewielkie wymiary i są wykorzystywane najczęściej do oświetlenia punktowego, do akcentowego oświetlenia przestrzeni, czy do uzyskania efektu rozgwieżdżonego nieba. W ofercie naszego sklepu elektrycznego znajdują się różne modele tego typu żarówek: z kloszem plastikowym, w otoczce żelowej, czy też bez klosza. Posiadają też różne rodzaje diod LED G9: COB lub SMD. Również rozmieszczenie i powierzchnia położenia diod LED G9 jest zróżnicowania w każdym modelu: oferujemy żarówki z płasko umieszczonymi diodami LED G9, z cylindrycznie osadzonymi diodami, czy też symetrycznie w pionie (tzw. żarówki CORN).

Sklep internetowy dlaelektrykow.pl posiada szeroki wybór żarówek, oznakowanych jako LED G9. Zapraszamy do zapoznania się z całą tą ofertą.

Żarówka LED G9

Obecnie na rynku znajdziemy żarówki LED G9, które różnią się parametrami i mocą. W ich wyborze warto więc kierować się technicznymi specyfikacjami i właściwościami, dzięki którym możemy dobrać żarówki LED pod tym oświetlenia, wymagania gospodarstwa i nasze osobiste preferencje.

Podobnie jak inne oświetlenie LED - żarówka LED G9 wyróżnia się żywotnością (a więc czasem świecenia), który wyrażony jest w tysiącach godzin. Ponadto żarówki LED z trzonkiem G9 nie różni się ceną od innych żarówek i produktów z tej kategorii. Jednocześnie wykazują się prostym montażem (sposób montowania i demontowania sprowadzany jest do wciśnięcia żarówki w oprawę), co z pewnością charakteryzuje ten typ żarówki LED.

Żarówki LED G9 stanowią energooszczędny zamiennik dla tradycyjnych żarówek o trzonku wtykowym G9. Są jednak od nich zdecydowanie bardziej długowieczne i zużywają mniej energii elektrycznej. Warto przed zakupem sprawdzić nasz poradnik dotyczący porównania m.in. mocy żarówek tradycyjnych i LED – zapraszamy TUTAJ. Koniecznie przez zakupem żarówki LED G9 należy sprawdzić barwę światła (barwa światła wpływa na odbiór całego wnętrza, dodając mu nierzadko przytulności), strumień świetlny, moc żarówki oraz inne parametry techniczne, które będą miały wpływ na odbiór oświetlanych elementów i przestrzeni.

Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów gwarantuje długotrwałe użytkowanie i niskie zużycie energii elektrycznej dzięki wykorzystaniu żarówek LED G9. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można produkty z trzonkiem G9 firmy LIGHTECH.

W przypadku pytań jaki produkt G9 LED wybrać, zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań naszym specjalistom. Z przyjemnością doradzimy, który ze źródeł światła najlepiej skomponuje się z Państwa wnętrzem, doradzając jakie dodatkowe opcje (np. możliwość ściemniania) warto w nim zastosować.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
Cena
5 18
Producenci