Żarówki LED G9

Żarówki LED G9 to produkty kategorii żarówek wtykowych. Ich cechą charakterystyczną są niewielkie wymiary oraz sztyftowy sposób montażu. Co to znaczy? Mowa o żarówce, która nie jest wkręcana, a jedynie wtykana w oprawę oświetleniową, na dwa łezkowate, płaskie bolce żarówki LED G9.

Żarówki te mają niewielkie wymiary i są wykorzystywane najczęściej do oświetlenia punktowego, do akcentowego oświetlenia przestrzeni, czy do uzyskania efektu rozgwieżdżonego nieba. W ofercie naszego sklepu elektrycznego znajdują się różne modele tego typu żarówek: z kloszem plastikowym, w otoczce żelowej, czy też bez klosza. Posiadają też różne rodzaje diod LED: COB lub SMD. Również rozmieszczenie i powierzchnia położenia diod LED jest zróżnicowania w każdym modelu: oferujemy żarówki z płasko umieszczonymi diodami LED, z cylindrycznie osadzonymi diodami, czy też symetrycznie w pionie (tzw. żarówki CORN).

Żarówki LED G9 stanowią energooszczędny zamiennik dla tradycyjnych żarówek o trzonku wtykowym G9. Są jednak od nich zdecydowanie bardziej długowieczne i zużywają mniej energii elektrycznej. Warto przed zakupem sprawdzić nasz poradnik dotyczący porównania m.in. mocy żarówek tradycyjnych i LED – zapraszamy TUTAJ. Koniecznie przez zakupem żarówki należy sprawdzić barwę światła, strumień świetlny, moc żarówki oraz inne parametry techniczne, które będą miały wpływ na odbiór oświetlanych elementów i przestrzeni.

Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów gwarantuje długotrwałe użytkowanie i niskie zużycie energii elektrycznej dzięki wykorzystaniu żarówek LED G9. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można produkty firmy LIGHTECH.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
Cena
2 17
Producenci