Uchwyty kablowe

Uchwyty kablowe to wszelkiego rodzaju drobne elementy montażowe, służące do mocowania kabli i przewodów. W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy uchwyty kablowe, uchwyty montażowe do przewodów płaskich, uchwyty kablowe z gwoździem, uchwyty kablowe paskowe z kołkiem i uchwyty mocujące samoprzylepne.

Uchwyt kabla UDF firmy BAKS umożliwia mocowanie kabli o średnicy zewnętrznej – w zależności od modelu - od 5mm do 16mm. Uchwyt posiada certyfikat E-90, co umożliwia stosowanie go w instalacjach ogniotrwałych. Jego zaokrąglona część doskonale nadaje się do mocowania przewodów o przekroju okrągłym.

Uchwyt kablowy z gwoździem to wykonany z polipropyleny (PP) element mocujący, wyposażony z gwóźdź. Uchwyty kablowe marki NEXT przeznaczone są do szybkiego mocowania przewodów. Hartowany gwóźdź ułatwia montaż na różnych podłożach (drewno, gazobeton itp.). Budowa uchwytów pozwala na montaż przewodów okrągłych i płaskich o różnych rozmiarach. Można go wykorzystywać do mocowania w zakresie temperatur od -40 do +85 stopni C.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje również uchwyty montażowe do przewodów płaskich. Służą one do szybkiego montażu przewodów płaskich (przewody instalacyjne YDYp). Przy montażu stosować należy wiertło o średnicy 6-7 mm. Zalety uchwytów szybkiego montażu to pewność mocowania, profesjonalny wygląd instalacji, relatywnie niski koszt montażu i wykluczenie ryzyka uszkodzenia struktury przewodu.

Uchwyty montażowe paskowe, w zależności od modelu – pozwalają na spięcie kabli lub przewodów i jednoczesne przymocowanie ich do powierzchni.

Filtruj według

maksymalny przekrój przewodów [mm2]
więcej... mniej
Producenci
Cena
4 312