Przedłużacze i przyłącza

Listwowe, przeciwprzepięciowe, zwijane (bębnowe), jednogniazdowe i sznury przyłączeniowe to grupy przedłużacze i przyłączy w naszej ofercie.  Do użytku wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. W zależności od przeznaczenia – mamy w naszej ofercie szeroki wybór produktów z jednym lub wieloma gniazdami.

Przedłużacze elektryczne listwowe to popularne i często spotykane w naszych domach i miejscach pracy listwy pozwalające na podłączenie wielu urządzeń, do jednego gniazda zasilania w ścianie.  Śmiało można więc uznać, że jest to jeden z podstawowych elementów sieci elektrycznej. Wśród przedłużaczy znaleźć można wersje, które rozróżnia liczba gniazd. Najpopularniejsze są 3-, 4- i 5-cio gniazdowe, z uziemieniem lub bez. Niektóre modele posiadają również wyłącznik, który cieszy wzbogaca przedłużacz o dodatkową funkcjonalność.

Listwy przeciwprzepięciowe posiadają zabezpieczenie przeciwprzepięciowe oraz przeciążeniowo-zwarciowe. Dzięki zastosowaniu odpowiednich filtrów (np. filtry LC), urządzenia podłączone do tego typu przedłużaczy są bezpiecznie chronione przed uszkodzeniami wywołanymi nagłymi skokami napięcia w sieci energetycznej. Dedykowane do użytku wewnątrz budynków - mieszkań, w przemyśle i budynkach komercyjnych.

Przedłużacz elektryczny - co musisz wiedzieć?

Przedłużacze zwijane (bębnowe) to czterogniazdowe przedłużacze ze zwijanym na bębnie kablem. Dodatkowym atutem tego typu przedłużacza jest uchwyt, który ułatwia przenoszenie przedłużacza. Dostępne w ofercie modele posiadają kable o różnej długości i różnych obciążeniach maksymalnych. Tak szeroki wybór pozwali wybrać przedłużacz idealny, który spełni indywidualne potrzeby zarówno gospodarzy, jak i samego gospodarstwa. Nasza oferta odpowiada więc na odmienne zapotrzebowania różnych lokali, dzieląc przedłużacze na te: posiadające różną ilość gniazdek, na różny stopień uziemienia, na różne produkty które podłączamy w domu do prądu i na dodatkowe funkcjonalności i akcesoria, które może posiadać zarówno kabel, jak i sam przedłużacz.

Przedłużacze jednogniazdowe w uziemieniem lub bez różni także długość przewodu. Wśród dostępnych form na rynku znajdziesz przedłużacz o długości kabla od 20 do 40 metrów. Poszczególne modele posiadają także różne rodzaje gniazdek - np. gniazdo wtyczkowe 2P, 10A, 250V z przewodem H03VV-F (OMY). Dedykowane do pracy wewnątrz budyn rury osłonowe do kabli elektrycznychów.

Sznury przyłączeniowe z włącznikiem i/lub zakończony wtyczką, łączniki kołyskowe, czy włączniki sznurowe to elementy które również można kupić w naszym sklepie elektrycznym.

W przypadku pytań lub wątpliwości służymy swoją wiedzą i chęcią pomocy. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy powstające wątpliwości wobec naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu!

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Producenci
długość [mb]
więcej... mniej
stopień szczelności
więcej... mniej
kolor
więcej... mniej
Cena
4 1035