Filtrowanie

Kategorie
więcej mniej
Producenci
Długość [mb]
więcej mniej
Stopień szczelności
więcej mniej
Kolor
więcej mniej
Cena
3 654

Przedłużacze i przyłącza

Widzisz 1 - 12 z 61 produktów
na stronę
Widzisz 1 - 12 z 61 produktów

Listwowe, przeciwprzepięciowe, zwijane (bębnowe), jednogniazdowe i sznury przyłączeniowe to grupy przedłużacze i przyłączy w naszej ofercie.  Do użytku wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. W zależności od przeznaczenia – mamy w naszej ofercie szeroki wybór produktów z jednym lub wieloma gniazdami.

Przedłużacze listwowe to popularne i często spotykane w naszych domach i miejscach pracy listwy pozwalające na podłączenie wielu urządzeń, do jednego gniazda zasilania w ścianie. Wśród przedłużaczy znaleźć można wersje 3-, 4- i 5-cio gniazdowe, z uziemieniem lub bez. Niektóre modele posiadają również wyłącznik.

Listwy przeciwprzepięciowe posiadają zabezpieczenie przeciwprzepięciowe oraz przeciążeniowo-zwarciowe. Dzięki zastosowaniu odpowiednich filtrów, urządzenia podłączone do tego typu przedłużaczy są bezpiecznie chronione przed uszkodzeniami wywołanymi nagłymi skokami napięcia w sieci energetycznej. Dedykowane do użytku wewnątrz budynków.

Przedłużacze zwijane (bębnowe) to czterogniazdowe przedłużacze ze zwijanym na bębnie kablem. Dodatkowym atutem tego typu przedłużacza jest uchwyt, który ułatwia przenoszenie przedłużacza. Dostępne w ofercie modele posiadają kable o różnej długości i różnych obciążeniach maksymalnych. 

Przedłużacze jednogniazdowe w uziemieniem lub bez, o długości kabla od 20 do 40 metrów. Posiadają gniazdo wtyczkowe 2P, 10A, 250V z przewodem H03VV-F (OMY). Dedykowane do pracy wewnątrz budynków.

Sznury przyłączeniowe z włącznikiem i/lub zakończony wtyczką, łączniki kołyskowe, czy włączniki sznurowe to elementy które również można kupić w naszym sklepie elektrycznym.