Czujnik ruchu x2 sygnalizacja bezprzewodowa IP44 120m learning system bateryjny OR-MA-710 Orno

125,94 zł Brutto /szt.
1406897

Ostatnie sztuki: 2
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Czujnik ruchu x2 sygnalizacja bezprzewodowa IP44 120m learning system bateryjny OR-MA-710 Orno. To doskonałe rozwiązanie, które zapewni Ci dodatkowe poczucie bezpieczeństwa w Twoim domu lub biurze. Zestaw składa się z dwóch czujników ruchu, które można łatwo zamontować w dowolnym miejscu (montaż natynkowy). Dzięki technologii bezprzewodowej nie musisz martwić się o uciążliwe prowadzenie kabli. Zarówno nadajniki jak i odbiornik - zasilane są bateryjnie (brak baterii w zestawie). Każdy z detektorów ruchu zasilany jest na 3 baterie AAA, a odbiornik zasilany jest bateryjnie na 3 x 1,5V C LR14.

Czujniki ruchu są wyposażone w sygnalizację dźwiękową i świetlną, co pozwala na szybkie zareagowanie na wykrycie ruchu w zasięgu działania czujników. Dźwiękowy alarm typu "DING-DONG" oraz migające światło ostrzegawcze skutecznie przyciągną uwagę i odstraszają potencjalnych intruzów.

Urządzenie umożliwia kontrolę drzwi wejściowych, które znajdują się w innym pomieszczeniu lub budynku. Czujnik ruchu PIR, reagujący na zmiany temperatur w obszarze detekcji, bezprzewodowo (falami radiowymi) przesyła impuls do odbiornika, który sygnałem dźwiękowym (ding-dong, ding-dong cichy lub alarm) oraz świetlnym (diody LED) powiadamia o wykryciu ruchu w strefie chronionej. Stopień ochrony IP44 pozwala na montaż czujnika na zewnątrz oraz w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Dzięki technologii bezprzewodowej i zastosowaniu systemu learning system, zestaw czujników oferuje zasięg działania do 120 metrów (w terenie otwartym), co pozwala na skuteczne monitorowanie obszaru.

Zestaw czujników może być wykorzystywany nie tylko do monitorowania ruchu w celach bezpieczeństwa, ale także jako element systemu oświetleniowego lub do automatyzacji innych urządzeń elektrycznych w domu lub biurze.

Zestaw czujników ruchu x2 sygnalizacja bezprzewodowa OR-MA-710 Orno to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących prostego i skutecznego systemu monitorowania ruchu. Dzięki jego funkcjonalności i łatwej instalacji, zapewni Ci on spokój i bezpieczeństwo w Twoim otoczeniu.

Dane szczegółowe i instrukcja obsługi TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
głośność [dB]
95
sposób zasilania
bateria
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty