Rozdzielnice i obudowy podtynkowe z tworzywa

Obudowy i rozdzielnice z tworzywa NN do montażu podtynkowego to to grupa produktów wykonanych z ABS, których cechą charakterystyczną jest możliwość ich wbudowania w ścianę. Elementem zewnętrznym widocznym dla użytkownika pozostaje jedynie frontowa ścianka (drzwiczki). Taki montaż pozwala zabezpieczyć rozdzielnię przed niepożądaną ingerencją z zewnątrz. Obudowy hermetyczne i skrzynki rozdzielcze podtynkowe wykorzystywane są zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i w przemyśle. 

W zależności od modelu rozdzielnie posiadają obudowę typu zamkniętego, skrzyniowego. Opcjonalnie pozwalać mogą na stosowanie plomb zabezpieczających. Dostępne są również modele posiadające dedykowane przetłoczenia na bokach, tak żeby ułatwić prowadzenie rur instalacyjnych i przewodów. W wnętrzu posiadają listwy zaciskowe N+PE, jak również etykiety służące do opisu poszczególnych przyłączeń wewnątrz rozdzielnicy.

Oferujemy rozdzielnice, które mogą mieć drzwiczki metalowe lub z tworzywa. Produkty tej kategorii mają podwyższony stopień szczelności (IP30, IP45 lub IP65). Dedykowane są do montażu aparatury modułowej, w celu zapewnienie odpowiedniego stopnia ochrony aparatury. Większość z oferowanych przez nas modeli wyposażona jest w szynę montażową TH35.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje rozdzielnice i obudowy metalowe firm Next, Eaton i Elektro-Plast.

Filtruj według

sposób montażu
więcej... mniej
ilość rzędów
więcej... mniej
ilość modułów
więcej... mniej
stopień szczelności
więcej... mniej
Cena
24 639
Producenci
kolor
więcej... mniej