Oświetlenie schodowe LED

Oświetlenie schodowe LED

Oprawy schodowe LED to nowoczesne oprawy oświetleniowe z wbudowanymi diodami LED. Oferowane w naszej hurtowni elektrycznej oprawy schodowe LED mogą być natynkowo lub podtynkowo. W zależności od możliwości i przeznaczenia oferowane przez nas modele różnią się parametrami, kształtami czy kolorem wykończenia. W stałej sprzedaży mamy oprawy schodowe LED stalowe, aluminiowe lub w kolorze złotym, z czujnikiem ruchu lub bez czujnika, z ramką wykończeniową lub bez ramki. W kategorii tej znaleźć można również zasilacze LED natynkowe, zasilacze LED dopuszkowe, czy zasilacze LED modułowe jako ważne elementy systemu oświetlenia LED. Wśród oferty oświetlenia schodowego LED znaleźć można produkty marki LEDIX, firmy ZAMEL.

Oprawy schodowe LED

Oświetlenie schodowe to bardzo modne i funkcjonalne, które doskonale sprawdza się w dekoracyjnym oświetleniu ciągów komunikacyjnych, klatki schodowej, oświetleniu schodów czy korytarzy.

Zastosowanie czujników ruchu w oświetleniu schodowym pozwala uruchomić oświetlenie schodowe w określonym obszarze pod wpływem ruchu. Po wykryciu ruchu przez czujnik lampka uruchamia się, rozświetlając wybrane miejsce. To świetnie rozwiązanie pozwalające na oszczędność energii. Światło pali się dokładnie wtedy, kiedy jest potrzebne i gaśnie, gdy czujniki nie wykryją ruchu w pobliżu. Dzięki czujnikom ruchu nie trzeba pamiętać o gaszeniu światła oraz szukać włącznika po omacku, gdy zapadnie zmrok.

Oświetlenie schodowe LED z czujnikiem ruchu jest wprost niezastąpione na wszelkiego rodzaju klatkach schodowych. Zastosowanie znajduje również w przedsionkach domów jednorodzinnych. Bywa także bardzo użyteczne na fasadach budynków, pełniąc funkcję oświetlenia zewnętrznego lub ogrodowego.

Decydując się na montaż oświetlenia schodowego LED na zewnątrz, trzeba pamiętać o tym, że powinno ono posiadać odpowiedni stopień ochrony dla źródła LED, ale także jego oprawy schodowe. W naszym sklepie dostępne są specjalne oprawki, które zapewniają całkowitą szczelność nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Wszystkie modele w naszym asortymencie to charakteryzują się wysoką trwałością oraz jakością, dzięki temu mogą służyć przez wiele lat.

Jakie oświetlenie schodów wybrać?

Odpowiedni kolor oświetlenia schodowego LED to dość istotna kwestia. Wyboru powinno dokonywać się, biorąc pod uwagę kilka czynników. Jednym z nich jest kolor schodów. Światło powinno być dopasowane i współgrać z odcieniem schodów. Posiadaczom ciemnych schodów drewnianych poleca się barwę białą ciepłą. Za pomocą takiego odcienia światła, wnętrze zyskuje przytulny klimat, który sprzyja wypoczynkowi. Jeśli zależy nam na podkreśleniu naturalnego koloru schodów, warto rozważyć wybór światła o barwie neutralnej. Oświetlenie neutralne LED nie zmienia naturalnego koloru schodów, tak jak ma to miejsce w przypadku światła o barwie cieplej lub zimnej. Dlatego najpopularniejszym wyborem naszych klientów jest barwa 4000K neutralna.

Jeśli mają Państwo pytania o to jakie oprawy schodowe wybrać - zachęcamy do kontaktowania. Z przyjemnością doradzimy, jakie oświetlenie schodów najlepiej sprawdzi się w Państwa wnętrzu.

Filtruj według

rodzaj produktu
więcej... mniej
moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
czujnik ruchu
więcej... mniej
wymiary otworu montażowego [mm]
więcej... mniej
Cena
27 190
Producenci