Złączki i uchwyty

Złączki i uchwyty to elementy związane z montażem i łączeniem rur. Wykonane są z tworzywa sztucznego i dedykowane są do montażu wewnątrz pomieszczeń. W ofercie naszego sklepu elektrycznego znaleźć można uchwyty zamykane do rur, uchwyty otwarte do rur, uchwyty typu RING, złączki giętkie i sztywne.
Uchwyty montażowe występują w trzech modelach: otwartym, RING i zamkniętym. Swoimi wymiarami dopasowane są do średnicy popularnych rur. Dedykowane są do montażu rur do podłoża. W zależności od modelu oferujemy uchwyty w kolorze białym lub szarym.

Złączki giętkie do rur to kilkunastocentymetrowe złączki harmonijkowe do łączenia rur PCV RL. Swoją średnicą są dostosowane do średnicy łączonych rurek. Oprócz złączek giętkich oferujemy również złączki sztywne proste kielichowe oraz złączki kątowe (kolanka). Sztywna złączka kielichowa z polichlorku winylu do rur RL. Służy do łączenia rur w linii prostej. Dedykowana jest do montażu w instalacjach naściennych. Kolanko sztywne do rur RL służy do mocowania rur elektroinstalacyjnych sztywnych typu RL i RS. Wykonane jest z polichlorku winylu. Złączka kątowa znajduje zastosowanie w instalacjach naściennych, w przypadku konieczności połączenia rur sztywnych pod kątem 90 stopni.

Nasz sklep elektryczny oferuje złączki i uchwyty do rurek elektrycznych firm Marten, Elcom i TT Plast.

Filtruj według

rodzaj produktu
więcej... mniej
średnica wewnętrzna [mm]
więcej... mniej
Producenci