Czujka ruchu bezprzewodowa MPD-300 Satel

107,87 zł Brutto /szt.
1381276

Dostępna ilość: 4
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Czujka ruchu bezprzewodowa MPD-300, firmy SATEL. Głównym zadaniem czujki jest wykrywanie ruchu w chronionych obiektach. Czujka posiada opcję umożliwiającą takie zaprogramowanie, aby nie wzbudzać alarmu, gdy w jej zasięgu pojawi się małe zwierzę domowe do wagi 15kg (kot, czy mały pies). Znakomicie więc nadaje się do pomieszczeń mieszkalnych w których przebywają tego typu zwierzęta. Ponadto najczęściej polecana jest do stosowania do chronienia mniejszych obiektów jak mały sklep, domek letniskowy, czy warsztat.

Energooszczędność czujki powoduje, że zainstalowana na jej pokładzie bateria litowa (CR123A) zapewnia energię na lata, co razem z faktem braku konieczności prowadzenia przewodów sygnalizacyjnych powodują, że jest to niezmiernie wygodne rozwiązanie pozwalające na szybkie uzbrojenie budynku w profesjonalny system alarmowy.

Czujka dedykowana jest do współpracy z modułem MICRA oraz centalami SATEL PERFECTA 16-WRL oraz PERFECTA 32-WRL.

Zastosowany cyfrowy algorytm detekcji z funkcją kompensacji temperatury powodują, że czujka bezawaryjnie może pracować w szerokim zakresie temperatur dbając o niewzbudzanie systemu w przypadku fałszywych alarmów i zachowując przy tym powtarzalność parametrów. Czujka wyposażona jest również w diodę, która poza informowaniem o stanie systemu, posiada opcję testowania systemu. Ułatwia ewentualne prace serwisowe, pozwalając na wyłączenie sygnału dźwiękowego i odczytywanie sygnałów właśnie z pracy diody. Urządzenie posiada również system antysabotażowy, chroniący przed zdjęciem ze ściany, czy próbą jego otwarcia.

SATEL to polski producent urządzeń elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL w naszej hurtowni elektrycznej obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe.
Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
-10 do +55
wymiary [mm]
63x96x49
sposób montażu
natynkowy
sposób zasilania
bateria CR123A 3V
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty