Świetlówka LED T8 (tuba)

Świetlówka LED T8 to doskonały zamiennik tradycyjnej świetlówki fluorescencyjnej.  Zaletą tych świetlówek jest większa energooszczędność oraz dłuższy czas pracy. Nie wymagają statecznika. Napięcie podłącza się według schematu bezpośrednio do świetlówek.

Oprawy wykonane są z aluminium, klosz natomiast - z tworzywa sztucznego lub szkła. Świetlówki LED pozwalają uzyskać kąt rozsyłu światła do 180 stopni. Charakteryzują się stopniem szczelności IP44, czym gwarantują poprawność działania nawet w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza.

Wszystkie oferowane w naszym sklepie elektrycznym świetlówki LED oparte są na trzonkach G13. Posiadamy lampy w długościach: 60 cm, 12 cm oraz 150 cm. Wszystkie modele oparte są na diodach SMD. W zależności od zapotrzebowania – posiadamy świetlówki LED emitujące światło zimne, ciepłe lub neutralne, o strumieniu świetlnym od 800 do 2240 lm. Produkty te mają dużą tolerancję na temperaturę otoczenia i sprawdzają się zarówno w temperaturach ujemnych (nawet do -20 st. C), jak i dodatnich (do +40 st. C).

Wszystkie źródła światła LED to doskonałe odpowiedniki tradycyjnych żarówek. W porównaniu z nimi są bardziej energooszczędne (nawet do 60%) oraz tańsze w utrzymaniu. Nie emitują promieniowania UV, dzięki czemu są bardzie ekologiczne. Świetlówki LED są często wykorzystywane w szkołach, halach, biurach, czy innych budynkach użyteczności publicznej. Świetlówki LED TUBE są zamiennikami fluorescencyjnych świetlówek T8 – warto więc zweryfikować rachunki energii elektrycznej i zmienić świetlówki na tańsze w utrzymaniu odpowiedniki LED.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
Cena
9 33
Producenci