Żarówki LED GU5.3

Żarówki LED GU5.3 to odpowiedniki popularnych żarówek halogenowych tego typu. W przeciwieństwie do tradycyjnych pierwowzorów – są zdecydowanie bardziej energooszczędne i mają większą żywotność.

GU5,3 to trzonek typowy dla żarówek niskonapięciowych (12V). Posiada dwa bolce, na który żarówka osadzana jest w oprawce lampy. Żarówka LED GU5.3 to wymiennik tradycyjnej żarówki halogenowej GU5,3.

W zależności od przeznaczenia, zapotrzebowania na siłę światła, kierunku strumienia świetlnego – wybrać można spośród szerokiej oferty produktowej w hurtowni elektrycznej dlaelektrykow.pl. Żarówka LED GU5.3 występuje w kilku odmianach – z tworzywa sztucznego, z kloszem szklanym lub plastikowym, w oprawce białej, z diodami COB lub SMD. Przed wyborem właściwej żarówki LED – warto sprawdzić wszystkie parametry żarówki – jeśli szukasz podpowiedzi dotyczących doboru żarówek LED, sprawdź nasz poradnik TUTAJ.

Żarówki LED spotykane są najczęściej w oprawach oświetleniowych sufitowych, oczkowych oprawach kuchennych oraz punktowym oświetleniu dekoracyjnym. Żarówki LED tego typu zdecydowanie mniej nagrzewają się w porównaniu ze swoimi halogenowymi odpowiednikami. Są również bardziej ekonomiczne i ekologiczne.

LED MR16

W dużym uogólnieniu - żarówka LED MR16 jest energooszczędnym zamiennikiem dla tradycyjnego halogenu sufitowego. LED MR16 to typ nowoczesnych diody LED, które stanowią za trwalszą alternatywę, która wyróżnia ten grup produktów. Barwa światła i kąt świecenia tych produktów nie różni się od innych produktów z kategorii LED.

Jeśli mają Państwo pytania wobec kwestii technicznych - zapraszamy do kontaktu, jeszcze przed złożeniem zamówienia. Nasza obsługa klienta z przyjemnością pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego źródła światła.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
Cena
8 9
Producenci