Simon Basic

Simon Basic to seria gniazd, łączników i ramek firmy Kontakt-Simon. Skąd wynika jej popularność? Oferowane w naszym sklepie elektrycznym elementy osprzętu modułowego tej serii występują w niskich cenach i są powszechnie stosowane przy wykańczaniu instalacji elektrycznych biur i domów. Kontakty Simon basic są ekonomiczne w zakupie, dzięki czemu znajdują wielu zwolenników na polskim rynku.

Wśród gniazd znaleźć można gniazda pojedyncze i podwójne, gniazda antenowe, gniazda RTV-SAT, gniazda telefoniczne i komputerowe, gniazda głośnikowe, gniazda hermetyczne, z kluczem data oraz zaślepki gniazd. Łączniki pojedyncze i podwójne, łączniki zwierne i krzyżowe, łączniki schodowe, łączniki żaluzjowe oraz zaślepki – to włączniki firmy Kontakt-Simon. W ofercie łączniki podświetlane oraz do wyboru gniazda z uziemieniem lub bez uziemienia. Dodatkowo w obrębie tej serii posiadamy ściemniacz obrotowy w kolorze białym, który doskonale sprawdzi się przy operowaniu mocą światła w pomieszczeniach, w których wykorzystywane jest tradycyjne oświetlenie na 230V.

Kontakt Simon Basic

Uzupełnieniem serii Simon Basic są ramki wykończeniowe 1-, 2-, 3-, 4- i 5-krotne, wykonane z tworzywa sztucznego. Elementy tej serii występują w naszym sklepie elektrycznym w kolorach: białym, beżowym oraz inox.

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy kilkadziesiąt modeli różnych elementów osprzętu serii Simon Basic, dzięki którym można ciekawie wykończyć instalację elektryczną zarówno w pionie, jak i w poziomie. Większość z nich posiada IP20, a więc przeznaczone jest do montażu w pomieszczeniach suchych, ale oferujemy kulka modeli gniazd bryzgoszczelnych o podwyższonym IP44, które montować można np. w łazienkach.

Szeroki wybór Simon Basic dostępny w sklepie DlaElektrykow.pl pozwoli dobrać produkt idealny - łączący w sobie estetykę i funkcjonalność. Najwyższej jakości osprzęt spełni wszystkie wymagania naszych klientów. Masz pytania? Zachęcamy do kontraktu z naszymi specjalistami. 

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
2 92
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej