Projektorowe (naświetlacze)

Projektory (naświetlacze) to grupa opraw oświetleniowych z wbudowanym odbłyśnikiem, który pozwala wzmocnić siłę źródła światła. Posiadamy szeroki wybór opraw o mocy od 50W, aż po modele 1000W, do użytku wewnątrz budynków oraz na zewnątrz. Każdy projektor posiada pojedyncze gniazdo do montażu źródła światła (1 żarówki).

Naświetlacze dedykowane są do montażu lamp metalohalogenkowych o różnej mocy. W zależności od przeznaczenia wybrać można spośród projektorów montowanych na stałe oraz modeli przenośnych. Oferujemy projektory z czujnikiem ruchu oraz bez. Zastosowanie czujnika ruchu w projektorach pozwala na automatyczne załączenie lampy po wykryciu ruchu w danym polu działania. Wyposażone z zegar naświetlacze z czujnikiem – wyłączają się po upływie zaprogramowanego w zegarze czasu.

Dzięki wysokiej klasie szczelności – naświetlacze odporne są na działanie czynników atmosferycznych, czy zabrudzeń, a modele wyposażone w metalową siatkę ochronną – sa również odporne na uderzenia.

Naświetlacze sprawdzają się przy do zastosowania w przestrzeni miejskich, wystaw plenerowych, oświetlenia wejść do budynków i garaży, itp.

Przed podjęciem decyzji o zakupie – warto zweryfikować wszystkie parametry techniczne danego produktu, aby dopasować odpowiednią oprawę do miejsca jej wykorzystania. Modele różnią się bowiem nie tylko mocą żarówki, czy kolorem oprawy – ale również wagą i sposobem montażu. Dane tego typu znajdują się w opisie produktu oraz na karcie katalogowej, przygotowanej przez producenta.

W ofercie naszego sklepu elektrycznego znaleźć można projektory takich firm jak Lightech, czy LUG.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
czujnik ruchu
więcej... mniej
Cena
56 94
Producenci