Naświetlacze

Naświetlacze

Szukasz intensywnego źródła światła? W naszym sklepie internetowym dostępne są naświetlacze projektowe, które są nowoczesnymi oprawami oświetleniowymi. Niewielki rozmiar takich lamp sprawia, że można z powodzeniem instalować je niemal w każdym miejscu, także na zewnątrz. Naświetlacze mogą w formie punktowej podświetlać wszelkiego rodzaju dekoracje, pomniki czy roślinne kompozycje ogrodowe (no. kwietniki w ogrodach). W pomieszczeniach tego rodzaju oświetlenie projektorowe często spotykane jest w obiektach kulturalnych, takich jak muzea, gdzie w elegancki sposób podkreśla wystawiane dzieła sztuki. Naświetlacze różnią się takimi parametrami jak" kolor obudowy, temperatura barwowa, fakt czy oświetlenie projektorowe jest energooszczędne (a więc ekologiczne) itd.

Naświetlacze halogenowe, poza funkcją czysto dekoracyjną mogą być też użytkowane na placach budowy, gdzie stanowią bardzo intensywne źródło światła. Dobrze sprawdzą się przy doświetlaniu miejsc poddawanych różnego rodzaju pracom budowlanym czy remontowym, przede wszystkim po zmroku. 

Oświetlacze projektorowe

Inną nazwą dla naświetlacza jest oświetlacz – z racji wspomnianej już funkcji oświetlania określonych pomieszczeń czy też elementów dekoracyjnych. Oferowane w naszym asortymencie oświetlacze projektowe to wysokiej klasy źródła światła, których możesz użyć do podkreślenia reklamy zewnętrznej Twojej firmy. Tego rodzaju elementy oświetleniowe sprawdzą się ponadto jako wyraziste podświetlenie bilbordów.

W sklepie znajdziesz naświetlacze halogenowe renomowanych w branży marek, których żywotność oraz trwała obudowa pozwalają na użytkowanie w różnych warunkach przez długi czas. Oświetlacze są wyposażeniem o bardzo uniwersalnym charakterze – stosuj je wszędzie tam, gdzie chcesz i potrzebujesz!

Wszystkie dostępne produkty łączy niezawodność, odporność, funkcjonalność i pochodzenie z serii profesjonalnej. W przypadku pytań, o to który model wybrać - zachęcamy do zapoznania się ofertą, kontaktu i składania zamówienia.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
czujnik ruchu
więcej... mniej
Cena
48 52
Producenci