Oprawy oświetleniowe

Oprawy oświetleniowe to elementy służące do osadzania źródeł światła. Ich forma doskonale urozmaici zarówno wnętrze nowoczesne, jak i skandynawskie czy projektowany na wzór loftowy. W szerokiej ofercie znajdą Państwo oprawy minimalistyczne w swej formie, jak i nieco bardziej strojne - idealna dla miłośników ozdobnego szkła, matowego wykończenia i geometrycznych kształtów.

Wyróżniamy oprawy oświetleniowe do użytku wewnętrznego oraz na zewnątrz. Wśród opraw oświetleniowych wewnętrznych wyróżnić możemy plafoniery, oprawy świetlówkowe, downlight, oczkowe, oprawy kanałowe i warsztatowe, naświetlacze, oprawy awaryjne, przemysłowe oraz akcesoria do opraw. W zależności od przeznaczenia, dobrać można w naszym sklepie oprawę oświetleniową w różnych kształtach i rozmiarach oraz wykonane z różnych materiałów. Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest sztuczne oświetlenie – bardzo ważnym będzie dobranie odpowiedniej oprawy, spełniającej wymagania dotyczące rozproszenia światła, przepuszczalności czy funkcji, jaką ma spełniać. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można wszystkie popularne i poszukiwane na rynku oprawy oświetleniowe. Jeśli szukasz opraw oświetleniowych do biura, warsztatu, na korytarz, na klatkę schodową, do magazynu, sklepu, biura, czy szkoły – u nas znajdziesz szeroki wachlarz opraw. Nasza hurtownia opraw oświetleniowych podąża za trendami, tworząc propozycje dla zarówno miłośników wnętrz minimalistycznych, jak i eklektycznych - pełnych kolorów, różnych form i mieszania nurtów.

Oprawy zewnętrzne to przede wszystkim oprawy uliczne oraz wszystkie te, których stopień szczelności to min. IP44. Oświetlenie dedykowane są do montażu na zewnątrz budynków, w parkach, na ścieżkach rowerowych, czy elewacjach budynków – wszędzie tam, gdzie potrzebne jest silne oświetlenie otwartej przestrzeni, wykorzystujące tradycyjne źródła światła. Oprawa oświetleniowa może bowiem pełnić dwie role: estetyczną i funkcjonalną, doświetlające wybrane pomieszczenie. Dodatkowo oprawy oświetleniowe w sklepie internetowym Dla Elektryków spełniają najwyższe wymogi jakości.

W szerokiej ofercie znajdują się też oprawy doskonałe na zewnątrz. Ich wytrzymałość znosi zmienne warunki atmosferyczne, doświetlając nasz taras, balkon lub ogród. Szczególnie popularne są zewnętrzne plafony, które rozpraszają światło, tworząc klimatyczny teren wokół nasze domu.

Oprawy oświetleniowe w naszym sklepie elektrycznym to produkty czołowych producentów rynku oświetleniowego, takich jak Awex, Lightech, Anlux, Elmaro, Kanlux, Elektromax, Es-System, czy Pawbol.

W przypadku pytań technicznych zapraszamy do zapoznania się z konkretnymi produktami, a także do kontaktu z naszymi specjalistami. Z przyjemnością pomożemy wybrać odpowiednią oprawę, dzięki której Państwa lokum zyska nieco blasku!

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
czujnik ruchu
więcej... mniej
wymiary otworu montażowego [mm]
więcej... mniej
Cena
0 455
Producenci