Oprawy oświetleniowe

Oprawy oświetleniowe to elementy służące do osadzania źródeł światła. Ich forma doskonale urozmaici zarówno wnętrze nowoczesne, jak i skandynawskie czy projektowany na wzór loftowy. W szerokiej ofercie znajdą Państwo oprawy minimalistyczne w swej formie, jak i nieco bardziej strojne - idealna dla miłośników ozdobnego szkła, matowego wykończenia i geometrycznych kształtów.

Rodzaje opraw oświetleniowych

Wyróżniamy oprawy oświetleniowe zewnętrzne do użytku, montowanego na podwórkach, w ogrodach. Wśród opraw oświetleniowych wewnętrznych wyróżnić możemy plafoniery, oprawy świetlówkowe, downlight, oczkowe, oprawy kanałowe i warsztatowe, naświetlacze, oprawy awaryjne, przemysłowe oraz akcesoria do opraw. W zależności od przeznaczenia, dobrać można w naszym sklepie oprawę oświetleniową w różnych kształtach i rozmiarach oraz wykonane z różnych materiałów. Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest sztuczne oświetlenie – bardzo ważnym będzie dobranie odpowiedniej oprawy, spełniającej wymagania dotyczące rozproszenia światła, przepuszczalności czy funkcji, jaką ma spełniać. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można wszystkie popularne i poszukiwane na rynku oprawy oświetleniowe. Jeśli szukasz opraw oświetleniowych do biura, warsztatu, na korytarz, na klatkę schodową, do magazynu, sklepu, biura, czy szkoły – u nas znajdziesz szeroki wachlarz opraw. Nasza hurtownia opraw oświetleniowych podąża za trendami, tworząc propozycje dla zarówno miłośników wnętrz minimalistycznych, jak i eklektycznych - pełnych kolorów, różnych form i mieszania nurtów.

Oprawy oświetleniowe sufitowe

Oprawy zewnętrzne to przede wszystkim oprawy uliczne oraz wszystkie te, których stopień szczelności to min. IP44. Oświetlenie dedykowane są do montażu na zewnątrz budynków, w parkach, na ścieżkach rowerowych, czy elewacjach budynków – wszędzie tam, gdzie potrzebne jest silne oświetlenie otwartej przestrzeni, wykorzystujące tradycyjne źródła światła. Oprawa oświetleniowa sufitowa może bowiem pełnić dwie role: estetyczną i funkcjonalną, doświetlające wybrane pomieszczenie. Dodatkowo oprawy oświetleniowe z czujnikiem ruchu, w sklepie internetowym Dla Elektryków, spełniają najwyższe wymogi jakości.

W szerokiej ofercie znajdują się też oprawy doskonałe na zewnątrz, które wyróżnia nowa funkcjonalność i trwała konstrukcja (np. wykonana z aluminium). Ich wytrzymałość znosi zmienne warunki atmosferyczne, doświetlając nasz taras, balkon lub ogród. Estetyczne i funkcjonalne modele pomogą sprostać stale rosnącym potrzebom. Szczególnie popularne są odporne, zewnętrzne plafony, które rozpraszają światło, tworząc klimatyczny teren wokół nasze domu.

Sufitowe oprawy oświetleniowe w naszym sklepie elektrycznym to produkty czołowych producentów rynku oświetleniowego, takich jak Awex, Lightech, Anlux, Elmaro, Kanlux, Elektromax, Es-System, czy Pawbol.

W przypadku pytań technicznych zapraszamy do zapoznania się z konkretnymi produktami, a także do kontaktu z naszymi specjalistami. Z przyjemnością pomożemy wybrać odpowiednią oprawę, dzięki której Państwa lokum zyska nieco blasku!

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
czujnik ruchu
więcej... mniej
wymiary otworu montażowego [mm]
więcej... mniej
Cena
0 636
Producenci