Oprawy oświetleniowe

Oprawy oświetleniowe to elementy służące do osadzania źródeł światła. Wyróżniamy oprawy oświetleniowe do użytku wewnętrznego oraz na zewnątrz. Wśród opraw oświetleniowych wewnętrznych wyróżnić możemy plafoniery, oprawy świetlówkowe, downlight, oczkowe, oprawy kanałowe i warsztatowe, naświetlacze, oprawy awaryjne, przemysłowe oraz akcesoria do opraw. W zależności od przeznaczenia, dobrać można oprawy oświetleniowe w różnych kształtach i rozmiarach oraz wykonane z różnych materiałów. Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest sztuczne oświetlenie – bardzo ważnym będzie dobranie odpowiedniej oprawy, spełniającej wymagania dotyczące rozproszenia światła, przepuszczalności, czy funkcji, jaka ma spełniać. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można wszystkie popularne i poszukiwane na rynku oprawy oświetleniowe. Jeśli szukasz opraw oświetleniowych do biura, warsztatu, na korytarza, na klatkę schodową, do magazynu, sklepu, biura, czy szkoły – u nas znajdziesz szeroki wachlarz opraw.

Oprawy zewnętrzne to przede wszystkim oprawy uliczne oraz wszystkie te, których stopień szczelności to min. IP44. Oświetlenie dedykowane do montażu na zewnątrz budynków, w parkach, na ścieżkach rowerowych, czy elewacjach budynków – wszędzie tam, gdzie potrzebne jest silne oświetlenie otwartej przestrzeni, wykorzystujące tradycyjne źródła światła.

Oprawy oświetleniowe w naszym sklepie elektrycznym to produkty czołowych producentów rynku oświetleniowego, takich jak Awex, Lightech, Anlux, Elmaro, Kanlux, Elektromax, Es-System, czy Pawbol.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
czujnik ruchu
więcej... mniej
wymiary otworu montażowego [mm]
więcej... mniej
Cena
0 612
Producenci