Awaryjne

Oprawy awaryjne to szeroka gama produktów o różnych cechach i parametrach, które łączy jedna wspólna cecha: podjęcie działania w przypadku zaniku zasilania.

Ze względu na swój charakter – stanowią obowiązkowy element układu szybkiego ostrzegania wszystkich obiektów użytku publicznego (tj. urzędy, poczta, szpitale, uczelnie, szkoły i przedszkola, czy centra handlowe) oraz biur, hal produkcyjnych i magazynów – czyli wszędzie tam, gdzie pracują i przebywają ludzie w zamkniętych pomieszczeniach. Odpowiedni dobór oświetlenia awaryjnego gwarantuje bezpieczeństwo przebywania w obiekcie.

Nasz sklep elektryczny jest dystrybutorem produktów takich firm jak: AWEX, TM TECHNOLOGIE, czy ELEKTROMAX. To wiodące firmy z branży oświetlenia awaryjnego, a ich produkty doskonale sprawdzają się na polskim rynku.

W naszej ofercie znaleźć można zarówno oprawy awaryjne kierunkowe (z zielonym oznakowaniem i strzałkami, które w przypadku zagrożenia pokażą najszybszą drogę ewakuacji), jak również górne oświetlenie rastrowe, czy punktowe oprawy diodowe LED (sygnalizujące obecność sieci elektrycznej i ładowania akumulatora). Posiadamy również moduły awaryjne do zasilania świetlówek liniowych oraz kompaktowych.

Polskie prawo dokładnie określa przepisy dotyczące sposobu i rodzaju montowanych systemów i opraw awaryjnych. Warto więc zapoznać się z aktualnymi zapisami „Ustawy o ochronie przeciwpożarowej”.

Zachęcamy do weryfikacji oferty produktowej opraw awaryjnych na dlaelektrykow.pl – posiadamy modele do montażu natynkowego oraz podtynkowe.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
Cena
3 180
Producenci