Filtrowanie

Stopień szczelności
więcej mniej
Sposób montażu
więcej mniej
Rodzaj materiału
więcej mniej
Producenci
Cena
0 23

Do najbliższej wysyłki pozostało 11:20

Akcesoria do puszek

Widzisz 1 - 9 z 9 produktów
Widzisz 1 - 9 z 9 produktów

Akcesoria do puszek to elementy uzupełniające do puszek podtynkowych, które stanowią elementy wymienne lub rozszerzenie puszek instalacyjnych.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl w kategorii akcesoriów oferuje m.in. pierścień dystansowy 12mm oraz pierścień dystansowy 24mm – do kilku rodzajów puszek, pokrywę do puszki 60mm, pokrywę uniwersalna do puszek 70/80mm, czy pokrywę sygnalizacyjną do puszki 60 (pomarańczowa). Dodatkowo posiadamy również w ofercie łączniki do puszek karton-gips.

Pierścienie służą do pogłębiania puszki podtynkowej o dodatkowe 12 mm lub 24 mm – w zależności od modelu. W komplecie pierścień zawiera wkręty montażowe. Nie są to uniwersalne elementy – należy je dobrać zgodnie z nomenklatura puszki podtynkowej.

Pokrywa do puszki 60 wyposażona jest w 4 klipsy montażowe, dzięki którym można zaklinać je w puszce. Natomiast pokrywa 70/80 wyposażona jest wewnątrz w pojedynczy, elastyczny wąs dzięki czemu pozwala osadzić ją zarówno w puszcze o średnicy 70 mm, jak i 80 mm.

Pokrywa sygnalizacyjna dedykowana jest do puszek podtynkowych o średnicy 60 mm, celem zaznaczenia miejsca instalacji podczas prac remontowych.

Łącznik do puszek karton-gips służy do łączenia w szereg puszek podtynkowych o numerze 0220-00.

Oferowane przez nasz sklep elektryczny akcesoria to produkty firmy Elektro-Plast Nasielsk.