Atrapa kopuły kamery monitorującej CCTV z podczerwienią biała CD-6 VIRONE Orno

20,93 zł Brutto /szt.
1400085

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Atrapa kopuły kamery monitorującej CCTV z podczerwienią biała CD-6 VIRONE Orno. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zwiększyć poczucie bezpieczeństwa wewnątrz budynków. Atrapa kopuły kamery monitorującej została zaprojektowana tak, aby naśladować wygląd prawdziwej kamery monitorującej. Jej obecność może odstraszyć potencjalnych intruzów i zwiększyć poczucie bezpieczeństwa w miejscach, gdzie jest zamontowana.

Dzięki starannemu wykonaniu i detalom atrapa wygląda jak prawdziwa kamera monitorująca. Z boku znajdują się nawet diody LED symulujące podczerwień, co dodatkowo zwiększa jej autentyczność. Kamera ma wymiary 125mm (średnica) i 90mm (wysokość).

Atrapa jest łatwa w montażu i nie wymaga podłączenia do źródła zasilania. Można ją zamontować na ścianie, suficie lub innym miejscu za pomocą dołączonego do zestawu uchwytu montażowego i śrub. Można ją montować na ścianie lub podsufitowo. Zasilana jest przy pomocy 2 baterii AA (brak w zestawie).

Atrapa kopuły kamery monitorującej jest doskonałym uzupełnieniem systemu monitoringu CCTV. Można ją stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa.

Atrapa kopuły kamery monitorującej CCTV CD-6 Virone Orno to praktyczne i skuteczne rozwiązanie, które pomaga zwiększyć bezpieczeństwo. Dzięki jej realistycznemu wyglądowi i łatwej instalacji stanowi doskonałą alternatywę dla prawdziwej kamery monitorującej. Postaw na atrapę i zyskaj spokój ochrony!

Dane techniczne

kolor
biały
sposób montażu
natynkowy
średnica [mm]
125
wysokość [mm]
90
sposób zasilania
bateryjne: 2xAA
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty