COVID-19 - wysyłka paczek może być opóźniona o 24h

Aparatura modułowa

Aparatura modułowa to bardzo obszerna kategoria, w której skład wchodzi szeroka gama urządzeń elektrycznych. Ich wspólnym mianownikiem jest system i sposób montażu dzięki czemu użytkownik zyskuje uniwersalność ich zastosowania i przydatności. Aparaty modułowe instalowane są bezpośrednio na dedykowanej szynie DIN  (wsporniku montażowym, zaprojektowanym przez Deutsches Institut für Normung – stąd skrót DIN). Dzięki uniwersalności układy elektryczne oparte o aparaturę modułową pracują sprawniej, bezpieczniej, a co za tym idzie efektywniej.

Obecnie na rynku można spotkać aparaty modułowe o bardzo szerokim przeznaczeniu. Podstawowa funkcjonalność to wyłączniki. Te podzielić można na różnicowo prądowy oraz nadmiarowo prądowy. Wyłączniki modułowe nadmiarowoprądowe nazywane są przez elektryków „ESKĄ”. Zadaniem jego jest przerwanie obwodu, gdy jego wartość przekroczy wyznaczony dla obwodu poziom. Natomiast wyłącznik różnicowoprądowy nazywany jest potocznie „RÓŻNICÓWKĄ” i kontroluje ilość wpływającego i wypływającego z obwodu elektrycznego prądu.

Ogranicznik mocyrozłącznik, przekaźnik, ochronnik, stycznik, transformator, urządzenie pomiarowe, lampki syganlizacyjneurządzenie kontrolne, dzwonki, wyłączniki różnicowoprądowe i wyłączniki silnikowe - to również elementy aparatury modułowej. Dzięki aparaturze modułowej w łatwy i szybki sposób można kontrolować, sterować, rozdzielać, zabezpieczać energię elektryczną.

W kategorii APARATURA MODUŁOWA znaleźć można takie podkategorie jak wyłączniki nadmiarowoprądowe, wyłączniki różnicowoprądowe, styczniki i przekaźniki, rozłączniki i przekaźniki, rozłączniki bezpiecznikowe, lampki sygnalizacyjne, wyłączniki silnikowe, czy wyłączniki taryfowe. Oferta naszego sklepu elektrycznego obejmuje produkty takich marek jak NEXT, Eaton Electric, GE, Schneider Electric, czy F&F.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
napięcie znamionowe [V]
więcej... mniej
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej
charakterystyka
więcej... mniej
ilość modułów
więcej... mniej
liczba biegunów
więcej... mniej
Cena
1 628
Producenci