Aparatura modułowa

Aparatura Modułowa: Profesjonalne Rozwiązania Dla Elektryków

Obecnie na rynku można spotkać aparaty modułowe o bardzo szerokim przeznaczeniu i bardzo szerokim spectrum zalet. Podstawowa funkcjonalność to wyłączniki, które podzielić można na różnicowo-prądowy oraz nadmiarowo-prądowy. Wyłączniki modułowe nadmiarowoprądowe nazywane są przez elektryków „ESKĄ”. Zadaniem jego jest przerwanie obwodu, gdy wartość instalacji elektrycznych przekroczy wyznaczony dla obwodu poziom. Natomiast wyłącznik różnicowoprądowy nazywany jest potocznie „RÓŻNICÓWKĄ” i kontroluje ilość wpływającego i wypływającego z obwodu elektrycznego prądu, nijako zabezpieczając przed skutkami zwarć instalacji elektrycznych.

Ogranicznik mocy, rozłącznik, przekaźnik, ochronnik, stycznik, transformator, urządzenie pomiarowe, lampki syganlizacyjne, urządzenie kontrolne, dzwonki, wyłączniki różnicowoprądowe i wyłączniki silnikowe - to również elementy, które znajdą Państwo w kategorii "aparatura modułowa". Dzięki niej w łatwy i szybki sposób można kontrolować, sterować, rozdzielać, zabezpieczać energię elektryczną, zapobiegając m.in. przed skutkami zwarć.

Wyłączniki Nadmiarowoprądowe - Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu

Aparatura modułowa dostępna na dlaelektrykow.pl to gwarancja nie tylko najwyższej jakości, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. W kategorii "Wyłączniki Nadmiarowoprądowe" znajdziesz szeroki wybór urządzeń, które zabezpieczą Twoje instalacje przed skutkami przeciążenia prądem. Aparatura modułowa to synonim niezawodności i nowoczesnych rozwiązań. Oferowane w naszym sklepie Eski 1F i 3F to szeroka oferta wiodących producentów, w przystępnych cenach.

 

Wyłączniki Różnicowoprądowe - Ochrona na Każdym Kroku

W naszym asortymencie wybierzesz także spośród różnorodnych modeli Wyłączników Różnicowoprądowych. Bezpieczeństwo Twojego domu czy biura jest dla nas priorytetem. Dlatego oferujemy różnicówki renomowanych producentów, zapewniające natychmiastową reakcję na wszelkie niespodziewane zmiany prądu. Wyłączniki różnicowo-prądowe to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalistów. Różnicówki oferowane w naszym sklepie elektrycznym o różnym prądzie znamionowym i charakterystyce – pozwolą dobrać najlepsze rozwiązanie do zabezpieczenia i ochrony Twojej instalacji elektrycznej.

 

Lampki Sygnalizacyjne - Łatwa Diagnostyka

W kategorii "Lampki Sygnalizacyjne" znajdziesz produkty ułatwiające monitorowanie i diagnostykę instalacji. Lampki sygnalizacyjne to kontrolki, ale przede wszystkim praktyczny element sygnalizacji modułowej w rozdzielni . Dzięki nim szybko zidentyfikujesz ewentualne problemy i zyskasz pełną kontrolę nad instalacją. Oferujemy kontrolki jednofazowe i trzyfazowe renomowanych producentów i sprawdzone modele rykowe.

 

Aparatura Modułowa - Funkcjonalność i Bezpieczństwo

Aparatura modułowa dostępna na dlaelektrykow.pl to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale również funkcjonalności. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór różnicówek, esek, styczników elektrycznych, przekaźników modułowych, rozłączników i przełączników elektrycznych, rozłączników bezpiecznikowych, wyłączników głównych oraz lampek sygnalizacyjnych, dzięki czemu kompleksowo zaopatrzysz się w niezbędną aparaturę modułową.

Aparatura modułowa to synonim innowacyjności i profesjonalizmu. Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich klientów, oferując produkty, na których możesz polegać. Niezależnie od tego, czy jesteś elektrykiem zawodowym, czy po prostu dbasz o bezpieczeństwo swojego domu, nasza aparatura modułowa sprosta Twoim oczekiwaniom. Wybierz jakość, wybierz sprawdzone rozwiązania, wybierz bezpieczeństwo!

Tworząc kategorię APARATURA MODUŁOWA umieściliśmy szereg popularnych, funkcjonalnych i niezbędnych produktów. Utworzone pod-kategorie oferują: wyłączniki nadmiarowoprądowe, wyłączniki różnicowoprądowe, styczniki i przekaźniki, rozłączniki i przekaźniki, rozłączniki bezpiecznikowe, lampki sygnalizacyjne, wyłączniki silnikowe, czy wyłączniki taryfowe. Oferta naszego sklepu elektrycznego (również we wspomnianej już kategorii "aparatura modułowa") obejmuje produkty takich rekomendowanych marek m.in.: NEXT, Eaton Electric (Eaton jest firmą z ponad 100-letnim doświadczeniem), GE, Schneider Electric, Gacia, LcTec czy F&F. Po więcej informacji i produktów z kategorii "aparatura modułowa", zapraszamy do kontaktu i zapoznania się technicznymi opisami, zawartymi na naszej stronie.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
charakterystyka
więcej... mniej
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej
Producenci
ilość modułów
więcej... mniej
liczba biegunów
więcej... mniej
napięcie znamionowe [V]
więcej... mniej
Cena
1 868