Berker B.Kwadrat

B.KWADRAT to seria gniazd, łączników i ramek wielokrotnych cenionego producenta Berker. Produkty tej serii świetnie sprawdzą się zarówno w montażu domowym, jaki biurze. Wysoka wytrzymałość materiałów i prosty, ciekawy design i mnogość kombinacji podzespołów w różnych konfiguracjach sprawiają, że seria B.Kwadrat to jedna z wiodących na rynku tzw. białego osprzętu. Cechą charakterystyczną dla tej serii jest duroplast - wysokiej jakości tworzywo odporne na uszkodzenia i zarysowania, o które tak łatwo w codziennym użytkowaniu.

Seria B.KWADRAT to produkty w kolorze białym i kremowym, w której znaleźć można takie produkty jak ramki pojedyncze, ramki podwójne, ramki potrójne, ramki poczwórne, panki pięciokrotne, pokrywy gniazd antenowych, pokrywy gniazd RJ12/RJ45, gniazda pojedyncze, gniazda podwójne, z uziemieniem lub bez oraz klawisze pojedyncze i podwójne w różnych odmianach – do mechanizmów firmy BERKER.
Przy wyborze tej serii warto zwrócić uwagę na kody producenta i opisy – większość nowych mechanizmów ma dopisek ONE.PLATFORM. Te nowoczesne mechanizmy dedykowane są do montażu nie tylko w tej serii, lecz również w innych seriach tego producenta. Mechanizmy ONE.PLATFORM wymagają wykończenia ramkami, klawiszami i pokrywami gniazd dopasowanymi to tych właśnie elementów. W opisach produktów w naszym sklepie elektryczny mamy do dokładnie uwzględnione w opisach produktowych.

Berker to światowej klasy producent gniazd i włączników w szerokiej gamie kolorystycznej. Oprócz serii B.KWADRAT w naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można również serię Modul oraz same mechanizmy BERKER.

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
3 86
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej