Lista produktów producenta Polam Nakło

Polam Nakło to polski producent wtyczek i gniazd wtykowych, odgałęźników i płytek odgałęźnych. W szerokiej ofercie posiada również obudowy izolacyjne i rozdzielnice, skrzynki do budowy rozdzielni, osprzęt do budowy linii napowietrznych oraz łączniki krzywkowe. Wśród szerokiej oferty gniazd i wtyczek są m.in. gniazda i wtyczki w obudowie izolacyjnej, gniazda i wtyczki metalowe, osprzęt tablicowy.
Polam Nakło to firma oparta na bazie oddziału Fabryki Artykułów Elektrotechnicznych. Dziś prężnie działający zakład produkcyjny w Nakle nad Notecią. Firma z ponad 70-letnią tradycją w produkcji krajowej i na rynki międzynarodowe. Jako spółka akcyjna zadebiutowała na giełdzie w 1995 r. Firma jest członkiem i założycielem Stowarzyszenia Polskich Producentów Osprzętu do Napowietrznych Linii Energetycznych Niskiego Napięcia SPIN. Plam Nakło jest zwycięzcą m.in. nagrody nagrodę Złotego Lwa za jeden z produktów firmy, którą to otrzymała w Bielsku-Białej na targach Energetab.

Dodatkowo firma jest również producentem folii i wyrobów z polietylenu LDPE oraz wytrzymałej folii polietylenowej odpornej na rozciągania i rwanie. Polam Nakło S.A. produkuje również rozdzielnice w dowolnej konfiguracji, na zamówienie klienta, na bazie skrzynek Z3 i Z4.

Nasz sklep elektryczny oferuje niszowy produkt, jakim jest uchwyt końcowy przyłącza do ASXSN 4x16-25 Polam Nakło, dedykowany do montażu kabla ASXSN do słupa lub budynku. Model ten wytrzymuje minimalne obciążenie niszczące: 1000 daN. Jest przeznaczony do przewodu o max. przekroju 25 mm2. Jego wymiary to 175x40 mm.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji