PRZERWA TECHNICZNA, PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Wyposażenie rozdzielnic NN

Wyposażenie rozdzielnic to szeroka gama produktów takich jak szyny fazowe, złączki szynkowe, zaślepki do szyn, szyny montażowe, lampki kontrolne, szyny wyrównujące, izolatory wsporcze, opaski uziemiające, zamki z kluczykiem, listwy zaciskowe, tablice licznikowe, czy separatory i trzymacze do złączek szynowych.

Szyny fazowe grzebieniowe  - składają się z osłony styków z tworzywa sztucznego oraz  styków przyłączeniowych wykonanych z miedzi. Zadaniem szyny jest połączenie poszczególnych styków aparatów modułowych tej samej fazy zamontowanych na szynie montażowej TH35. Szyna fazowa grzebieniowa jest bardzo pomocnym rozwiązaniem w pracy każdego elektryka, dzięki czemu skraca czas potrzebny do instalacji aparatów modułowych na szynach TH35 w rozdzielniach elektrycznych. Szyny mogą być 1-biegunowe lub 3-biegunowe.

Złączki szynowe gwintowe 1-torowe występują w kilku kolorach. Do montażu na szynie TH35 w rozdzielnicach niskiego napięcia oraz szafach sterowniczych. W pewny sposób łączą żyły przewodów miedzianych oraz aluminiowych.

Tablice licznikowe 1-fazowe, 3-fazowe i 1/3-fazowe służą do montażu pod licznikiem energii elektrycznej. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w miejsce na zabezpieczenia modułowe.

Złączki zaciskowe 12-torowe pozwalają na montaż w każdej rozdzielnicy posiadającej szynę montażową TH35.

Paski uziemiające służą do wykonywania połączeń wyrównawczych w budynkach, gwarantujących poprawność działania ochrony przed porażeniem. Opaska zaciskana jest na rurze o średnicy 18, 50 lub 120 mm przy pomocy śruby M6.

Zaślepka 5-modułowa do rozdzielni biała przeznaczona jest do maskowania wolnych miejsc w rozdzielnicach modułowych.

Zdecydowanie podstawowym elementem wyposażenia rozdzielnic jest szyna TH-35 do montowania aparatów modułowych. Popularnie nazywana szyną DIN.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje wyposażenie rozdzielni elektrycznej firm Ergom, Next, Pawbol, Baks, Eaton Electric i Elektro-Plast. Zarówno rozdzielnia elektryczna jednofazowa, jak i trzyfazowa wymagają odpowiedniego wyposażenia.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
sposób montażu
więcej... mniej
ilość modułów
więcej... mniej
stopień szczelności
więcej... mniej
Cena
0 89
Producenci