Filtrowanie

Kategorie
więcej mniej
Sposób montażu
więcej mniej
Ilość modułów
więcej mniej
Stopień szczelności
więcej mniej
Producenci
Cena
0 85

Wyposażenie rozdzielnic NN

Widzisz 1 - 12 z 58 produktów
na stronę
Widzisz 1 - 12 z 58 produktów

Wyposażenie rozdzielnic to szeroka gama produktów takich jak szyny fazowe, złączki szynkowe, zaślepki do szyn, szyny montażowe, lampki kontrolne, szyny wyrównujące, izolatory wsporcze, opaski uziemiające, zamki z kluczykiem, listwy zaciskowe, tablice licznikowe, czy separatory i trzymacze do złączek szynowych.

Szyny fazowe grzebieniowe wykonane są z tworzywa sztucznego i miedzi. Służą do łączenia jednofazowej aparatury modułowej zamontowanej na standardowej listwie TH35. Szyna fazowa grzebieniowa daje wysoki komfort pracy i znacznie skraca czas montażu aparatów w rozdzielniach elektrycznych. Szyny mogą być 1-biegunowe lub 3-biegunowe.

Złączki szynowe gwintowe 1-torowe występują w kilku kolorach. Do montażu na szynie TH35 w rozdzielnicach niskiego napięcia oraz szafach sterowniczych. W pewny sposób łączą żyły przewodów miedzianych oraz aluminiowych.

Tablice licznikowe 1-fazowe, 3-fazowe i 1/3-fazowe służą do montażu pod licznikiem energii elektrycznej. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w miejsce na zabezpieczenia modułowe.

Złączki zaciskowe 12-torowe pozwalają na montaż w każdej rozdzielnicy posiadającej szynę montażową TH35.

Paski uziemiające służą do wykonywania połączeń wyrównawczych w budynkach, gwarantujących poprawność działania ochrony przed porażeniem. Opaska zaciskana jest na rurze o średnicy 18, 50 lub 120 mm przy pomocy śruby M6.

Zaślepka 5-modułowa do rozdzielni biała przeznaczona jest do maskowania wolnych miejsc w rozdzielnicach modułowych.

Zdecydowanie podstawowym elementem wyposażenia rozdzielnic jest szyna TH-35 do montowania aparatów modułowych. Popularnie nazywana szyną DIN.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje wyposażenie rozdzielni elektrycznej firm Ergom, Next, Pawbol, Baks, Eaton Electric i Elektro-Plast. Zarówno rozdzielnia elektryczna jednofazowa, jak i trzyfazowa wymagają odpowiedniego wyposażenia.