Gniazda wpuszczane w blat

Gniazda wpuszczane w blat to grupa nowoczesnych produktów, znajdujących szerokie zastosowanie w życiu codziennym. Ze względu na swoją budową i przeznaczenie – w kategorii tej znaleźć można skrojone na miarę listwy i gniazda dedykowane do montażu w blatach, czy meblach tapicerowanych, a także w narożnikach ścian i mebli. Co wyróżnia te produkty?
Jedną część gniazd wpuszczanych w blat stanowią listwy i gniazda wymagające ingerencji w strukturze mebla. Są to np. listwy wykorzystywane w blatach stołów konferencyjnych, gniazda wysuwane „na klik” montowane w kuchni, czy zamykane gniazda montowane w kanapach. Listwy konferencyjne to praktyczne zestawy gniazd zasilających. Montowane są w blatach w takim miejscu, aby jednocześnie mogło z nich korzystać wiele osób. Dzięki temu nie ma potrzeby używania przedłużaczy do podłączenia np. laptopów w czasie spotkań. Gniazda wpuszczane w blat – niewysuwane lub wysuwane – to praktyczne gniazda zasilające, które spotkać można np. w kuchni. Gniazdka w blacie kuchennym to elegancja i wygoda. Dzięki swojej budowie nie zabierają stałego miejsca w blatach, a dzięki nim nie ma konieczności instalacji gniazd na ścianach. Są praktyczne i eleganckie. Tego typu gniazda można również montować np. w bokach sof i kanap – są bardzo praktyczne przy zasilaniu laptopów, tabletów, czy telefonów, podczas spędzania czasu w domu. Gniazdo chowane w blat to produkt, który coraz częściej można spotkać w nasyzhc domach, czy biurach. Kontakty wysuwane z blatu pozwalają na bardziej elastyczne i funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni roboczej.
Druga część stanowią gniazda montowane nawierzchniowo. Można je montować na wkręty lub taśmę dwustronną, w pionie lub poziomie. Często są to modele gniazd  w formie narożnej. Doskonale sprawdzają się jako gniazda zasilania nabiurkowe, podszafkowe w kuchu, czy przyblatowe w biurach i salach konferencyjnych. Ułożenie gniazd w listwie narożnej jest przemyślane: gniazda ułożone są pod skosem, dzięki czemu nie ma problemu z podłączeniem urządzeń.

Filtruj według

Producenci
stopień szczelności
więcej... mniej
kolor
więcej... mniej
Cena
59 127