PRZERWA TECHNICZNA, PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Profile aluminiowe

W kategorii PROFILE ALUMINIOWE znajdują się elementy montażowe do budowy oświetlenia LED opartego na taśmie LED. Wśród nich znajdują się zarówno klosze do profili, zaślepki, jak i same profile aluminiowe. Ze względu na swoją uniwersalną formę, profile znajdują zastosowanie w wielu branżach - między innymi motoryzacyjnej, lotniczej, meblarskiej, budowlanej i reklamowej. Dzieje się tak ze względu na ogrom różnych właściwości - głównie dzięki lekkości i łatwości montażu. 

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje profile aluminiowe surowe i anodowane w kilku różnych długościach i kształtach firmy LED LABS. Posiadamy profile aluminiowe do montażu nawierzchniowego, wpuszczane we frez, czy do montażu narożnego (tzw. kątowe), o długości 1 lub 2,02 m. Ich jakość oraz solidność gwarantuje łatwą pracę, zapewniając przy tym niezbędną estetykę.

Elementem wykończeniowym i decydującym o odbiorze światła jest klosz, czyli wykonany z tworzywa sztucznego element przepuszczający światło. Oferujemy klosze do profili aluminiowych, które dostosowane są do długości profili aluminiowych, w dwóch odmianach: transparentne i mrożone. Klosze transparentne niemal całkowicie przepuszczają światło i pozostawiają widoczne diody LED osadzone w profilu aluminiowym. Ten ciekawy design stanowi nierzadko za atrakcyjną dekorację w naszych wnętrzach, spełniając nadal swoją podstawową rolę. Klosze mrożone są nieprzezroczyste i dają nieco bardziej przytłumione, mleczne światło. Taki efekt doskonale sprawdza się w pomieszczeniach, których delikatny blask nadaje subtelności i minimalizmu. 

Zaślepki do profili aluminiowych pozwalają zamknąć montaż oświetlenia LED na obu końcach profilu aluminiowego. Wykonane są z tworzywa sztucznego, w kolorze szarym, ale podobnie jak same profile możemy dowolnie malować farbami czy dedykowanymi lakierami. 

Profile aluminiowe, klosze i zaślepki pozwalają na elegancką instalację taśm ledowych. Dzięki nim uzyskać można pożądany efekt montażu, kąta świecenia czy rozproszenia oświetlenia LED. W zależności od rodzaju taśmy LED i doboru sterownika z pilotem – uzyskać można dowolny niemal efekt kolorystyczny. Tego typu oświetlenie stosowane jest do oświetlenia i aranżacji sufitów, ścianek, wnęk ozdobnych, w garderobach, kuchniach czy oświetleniu biurowym.

W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu ze sklepem DlaElektrykow.pl. Z przyjemnością doradzimy w obszarze technicznym, rekomendując poszczególne produkty z naszej gamy ofertowej. 

Filtruj według

Cena
0 19
Producenci