Profile aluminiowe

W kategorii PROFILE ALUMINIOWE znajdują się elementy montażowe do budowy oświetlenia LED opartego na taśmie LED. Wśród nich znajdują się zarówno klosze do profili, zaślepki, jak i same profile aluminiowe.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje profile aluminiowe surowe i anodowane w kilku różnych długościach i kształtach firmy LED LABS. Posiadamy profile aluminiowe do montaż nawierzchniowego, wpuszczane we frez, czy do montażu narożnego (tzw. kątowe), o długości 1 lub 2,02 m.

Elementem wykończeniowym i decydującym o odbiorze światła jest klosz, czyli wykonany z tworzywa sztucznego element przepuszczający światło. Oferujemy klosze dostosowane do długości profili aluminiowych, w dwóch odmianach: transparentne i mrożone. Klosze transparentne niemal całkowicie przepuszcza światło i pozostawia widoczne diody LED osadzone w profilu aluminiowym. Klosze mrożone są nieprzezroczyste i dają nieco bardziej przytłumione, mleczne światło.

Zaślepki pozwalają zamknąć montaż oświetlenia LED na obu końcach profilu aluminiowego. Wykonane są z tworzywa sztucznego, w kolorze szarym.

Profile aluminiowe, klosze i zaślepki pozwalają na elegancka instalację taśm ledowych. Dzięki nim uzyskać można pożądany efekt montażu, kąta świecenia, czy rozproszenia oświetlenia LED. W zależności od rodzaju taśmy LED i doboru sterownika z pilotem – uzyskać można dowolny niemal efekt kolorystyczny. Tego typu oświetlenie stosowane jest do oświetlenia i aranżacji sufitów, ścianek, wnęk ozdobnych, w garderobach, kuchniach, czy oświetleniu biurowym.

Filtruj według

Cena
0 19
Producenci