Gniazda i wtyczki przenośne

Gniazda i wtyczki przenośne to elementy zapewniające mobilność oraz swobodę w dostępie do energii elektrycznej. W zależności od tego co i gdzie planujesz robić potrzebujesz dostępu do źródła energii jednofazowego, trójfazowego, o różnej mocy i natężeniu.

Co więcej w przedłużaczach połączenia muszą być solidne oraz bardzo często odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Stąd dobór elementów przenośnych sprawdzonych producentów jest niezmiernie istotny.

W kategorii tej znaleźć można standardowe i najpopularniejsze wtyczki i gniazda przeznaczone do napięć 230V, ale również specjalistyczne, antykondensacyjne, gniazda i wtyczki hermetyczne dla przewodów 3, 4 i 5 żyłowych.

Sklep elektryczny dlaeketrykow.pl oferuje gniazda przenośne wielokrotne z uziemieniem i bez uziemienia, gniazda przenośne gumowe z klapką, gniazda przenośne hermetyczne (IP68), gniazda tablicowe z uziemieniem, nasadki do prodiża, wtyczki 16A z uziemieniem proste i kątowe, wtyczki hermetyczne IP68, płaskie wtyczki 2,5A bez uziemienia, wyczki gumowe 16A, wtyczki 16A unishuko, wtyczka z wyłącznikiem, wtyczki 16A z wyłącznikiem i diodą, różnego rodzaju rozgałęźniki, adaptery z gwintem E27i gniazdem 230V, klucze montażowe do gniazd hermetycznych, złączki przelotowe hermetyczne, rozdzielacze hermetyczne. Oferowane przez nas wtyczki i gniazda przenośne to wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Zróżnicowana oferta produktowa gwarantuje szeroki wybór.

Wśród produktów tej kategorii znaleźć można osprzęt takich matek jak Schneider Electric, PCE, Plast-Rol i NARVA.

Filtruj według

Cena
3 77
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej
napięcie znamionowe [V]
więcej... mniej
kolor
więcej... mniej
rodzaj materiału
więcej... mniej