Berker

Gniazdka Berker

Berker to światowej klasy producent gniazd i włączników w szerokiej gamie kolorystycznej. B. Kwadrat, Modul oraz mechanizmy Berker to serie wysokiej jakości produktów do kompleksowego wykończenia sieci zasilania we wnętrzach budynków. Ramki, włączniki, wkłady gniazd, pokrywy ściemniaczy, adaptery, klawisze pojedyncze i podwójne, puszki natynkowe, gniazda elektryczne – to tylko niektóre elementy wchodzące w skład bogatej oferty produktowej Berker.

Produkty i osprzęt Berker znajdą Państwo w ofercie sklepu DlaElektrykow.pl.

Kontakty Berker i włączniki Berker

B. KWADRAT to seria gniazd i łączników do montażu wielokrotnego, a więc z możliwością łączenia różnych elementów jedną ramką wykończeniową. Seria Berker B.Kwadrat doskonale sprawdza się w budownictwie mieszkaniowym i w budynkach użyteczności publicznej, gdzie różnorodność, funkcjonalność, wytrzymałość i bezpieczeństwo mają szczególne znaczenie. Cechą charakterystyczną dla tej serii jest duroplast - wysokiej jakości tworzywo odporne na zadrapania, wysokie temperatury i uszkodzenia mechaniczne.

MODUL to seria monoblokowych gniazd i łączników w kolorze białym, o prostej linii, sprawdzonym wzornictwie i optymalnej relacji ceny do jakości. Oferta obejmuje produkty dla budownictwa wielomieszkaniowego, budynków komercyjnych i domków jednorodzinnych.

Mechanizmy Berker to seria obejmująca same mechanizmy, do których można dowolnie dobrać przyciski, nowoczesne 0klawisze i ramki serii B.Kwadrat oraz Modul. W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy mechanizmy gniazd antenowych, łączników krzyżowych, łączników zwiernych, gniazd RJ11, RJ45 oraz kołnierze uszczelniające IP44.

To doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących Idealnie dobranych elementów do wykończenia instalacji elektrycznej w domu, czy biurze. Szeroki wybór wzorów i produktów znajdą Państwo w sklepie DlaElektrykow.pl - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
5 109
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej