Rury UV

W kategorii rur UV znaleźć można rury osłonowe gładkie, rury odgromowe gładkie rury giętkie oraz złączki do rur odgromowych.

Rury osłonowe gładkie mają długość 3 m i są w kolorze czarnym. Rura przyłączeniowa sztywna RPS-UV-M przeznaczona do ochrony kabli na otwartych przestrzeniach. Rura tego typu zakończona jest kielichem. Produkt w kolorze czarnym, wykonany z HDPE z dodatkiem stabilizatora UV. Oferujemy rury tego typu o średnicy 32 mm i 50 mm.

Rury odgromowe gładkie stosowana są do ukrycia w elewacji drutu odgromowego. Może być stosowana również jako rura naścienna. Jest wykonana z tworzywa odpornego na działanie promieniowania UV. Podobnie jak rura osłonowa gładka występuje w odcinku 3 m. Uzupełnieniem jest złączka do szczelnego połączenia rur odgromowych sztywnych, wykonana z PVC.

Rury osłonowe giętkie UV to rury karbowane dwuścienne RODK-UV. Rura karbowana RODK UV przeznaczona jest do prowadzenia kabli na przestrzeniach otwartych (słupy, ściany budynków, konstrukcje mostów), w otwartych wykopach oraz w ziemi - w miejscach o małych obciążeniach mechanicznych (chodniki, tereny zielone).

W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy produkty firmy TT Plast. Rura elektroinstalacyjna UV to podstawowy element zabezpieczający kable przez czynnikami zewnętrznymi.

Filtruj według

rodzaj produktu
więcej... mniej
średnica zewnętrzna [mm]
więcej... mniej
średnica wewnętrzna [mm]
więcej... mniej
długość [mb]
więcej... mniej
Producenci