Żarówki LED E40

Żarówki LED E40 to tzw. żarówki z dużym gwintem. Źródła światła LED o tak dużym gwincie to modele żarówek przemysłowych, stanowiących alternatywę dla świetlówek kompaktowych CFL, lamp żarowo-rtęciowych typu MIX oraz rtęciowych lamp LRF. Jest ich bezpośrednim zamiennikiem bez konieczności ingerowania w układ zasilania elektrycznego i układu optycznego opraw. Tego typu źródła światła dedykowane są do montażu wyłącznie na zewnątrz budynków.

W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy modele żarówek LED Intensive, firmy Helios.

Właściwości żarówki LED E40

Żarówka E40 jest wykonana w myśl technologii LED. Ta nowa generacja wyróżnia się żywotnością, energooszczędnością i właściwościami pro-ekologicznymi. Oznacza to, że żarówka LED świeci znacznie dłużej niż wersja klasyczna, a także pobiera znacznie mniej prądu. Dotychczasowe badania wskazują, że mowa o nawet 80% mniejszym poborze prądu, niż w przypadku żarówek nieledowych. Gwint E40, a więc gwint duży, wykorzystywany jest np. w wyposażeniu oświetlenia miejskiego (trzonek ten posiada standardowa lampa uliczna) lub terenu wokół domu. Nazwa żarówki LED E40 odnosi się więc do wkręcanego trzonka, który osiąga średnicę 40 mm. Ten typ trzonka jest najczęściej spotykanym rodzajem gwintu w oprawach o tzw. dużej mocy. Trzonek LED E40 spotykamy wiec w oświetleniu miejsc publicznych (np. parków), a także obiektów przemysłowych.

Podobnie jak w innych typach - żarówka LED E40 opiera się na specyfikacji, takiej jak barwa światła, kształt, temperatura barwowa itd. W sklepie dlaelektrykow.pl znajdą Państwo produkty od zaufanych i rekomendowanych na rynku producentów, którzy tworzą oświetlenia i akcesoria przemysłowe.

Jeśli posiadają Państwo pytania wobec kategorii LED e40 - zapraszamy do zadawania pytań i kontaktowania się z naszymi specjalistami.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
Cena
149 150
Producenci