Gniazda siłowe

Gniazda siłowe i inne


Gniazda siłowe natynkowe oraz przenośne przemysłowe, posiadające podłączenie do prądu trójfazowego. W zależności od przeznaczenia mogą mieć 16A, 32A, 63A. Gniazda siłowe i inne służą do bezpośredniego podłączenia urządzeń wymagających zasilania prądem trójfazowym (siłą). Gniazdo siłowe może być wodoszczelne oraz z uziemieniem wykonanym z tworzywa sztucznego. Tego typu osprzęt siłowy charakteryzuje się napięciem znamionowym od 230V, przez 400V, aż po 500V i obciążeniem 16A, 32A lub 63A. W naszej ofercie znaleźć można gniazdo siłowe o stopniu ochrony IP44, IP54, IP67, co daje gwarancję bezpiecznej pracy urządzenia. Posiadamy w stałej sprzedaży produkty montowane na stałe, jak i gniazda przenośne. Modele do montażu natynkowego idealnie sprawdzą się w większych zakładach, gospodarstwach rolnych oraz w domowych warsztatach.
W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy modele wykonane zarówno z tworzywa sztucznego, jak i metalowe. Są to zarówno gniazda 4-pinowe (4P), jak i 5-pinowe (5P). Wszystkie modele zakończone są klapką, chroniącą gniazdo przed zabrudzeniem, zapyleniem, czy zachlapaniem.

W kategorii tej znaleźć można również takie produkty, jak puszki podtynkowe do gniazd tablicowych, wkłady gniazda z płaskimi wtykami, czy gniazda tablicowe. Oferujemy również kompatybilne z nimi wtyczki siłowe, które znaleźć można w takiej właśnie kategorii.

Sklep elektryczny dlaelektrykow.pl oferuje osprzęt siłowy firm PCE, WSE, Elektromet i Famatel.

Filtruj według

Cena
7 110
napięcie znamionowe [V]
więcej... mniej
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej
Producenci