Schneider Electric Sedna Design & Elements

Sedna Design & Elements to najnowsza seria mechanizmów i ramek firmy Schneider. Seria ta wyróżnia się nowoczesnym designem i niepowtarzalnym stylem elementów wykończeniowych. Podstawową ofertę stanowią elementy Sedna Design – z wykończeniem frontów i ramek z tworzywa sztucznego w kilku kolorach. Elements – to ramki wykończeniowe z drewna, szkła, czy metalu – które łączyć można z gniazdkami i łącznikami Sedna Design. Wykorzystanie tego typu materiłaów to główna różnica odróżniająca serię Sedna Design & Elements - od wcześniejszej, dobrze znanej serii Sedna.

Uniwersalność takiego rozwiązania sprawia, iż Sedna Design & Elements to seria, która sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu, wymagających indywidualnego stylu. Pozwala na dowolne łączenie poszczególnych produktów – tworząc szeroki wachlarz wykończeniowy.

Ciekawy design i nowoczesne wzornictwo – to cechy charakterystyczne Sedna Design & Elements. Wybierając tę serię można stworzyć wysublimowany wystrój i nadać niepowtarzalny charakter apartamentu, domu, biura, czy industrialnych wnętrz wielkopowierzchniowych. Jeśli szukasz szlachetnych materiałów, interesującego design i pewnego działania – ta seria będzie dla ciebie właściwym wyborem.

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
2 191
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej